Jonathan Bree w czerwcu w Polsce

0

Po fantastycznym występie na Soundrive Festival 2018 Jonathan Bree powraca na jedyny klubowy występ w Polsce. Koncert odbędzie się 5 czerwca w warszawskim klubie Hydrozagadka.

Jonathan Bree jest wokalistą, kompozytorem, multiinstrumentalistą oraz producentem z Nowej Zelandii. Jego ostatni klip do numeru “You’re So Cool” stał się wielką sensacją na YouTube (8,9mln wyświetleń), przyciągając widzów swoim unikalnym, zamaskowanym zespołem i jego niesamowitą surrealistyczną produkcją. W roku 2017 zajął on 1 miejsce na liście najlepszych teledysków magazynu Time Out New York.

Występy Jonathana Bree na żywo są równie nieziemsko wciągające – zarówno pod względem wizualnym, jak i czysto muzycznym.


KTO: Jonathan Bree
KIEDY: 5.06.2019, godz. 20:00
GDZIE: Warszawa / Hydrozagadka

Bilety w cenach 55 złwww.allinpoznan.pl, 60 złwww.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ticketmaster.pl (Media Markt, Empik), 70 zł – w dniu koncertu

Organizatorem wydarzenia jest Agencja Winiary Bookings.


Jonathan Bree zaczął pisać i występować jako 13-latek i wydawał w nowozelandzkiej wytwórni Flying Nun Records. W wieku 19 lat założył zespół The Brunettes, zajmując się pisaniem oraz produkcją. Skomponował 4 albumy i 4 EP-ki dla nich. W Roku 2005 The Brunettes podpisali kontrakt z kultową wytwórnią Sub Pop. Rozwiązali go w 2010r. Bree następnie zniknął ze sceny, aby pojawić się z powrotem w 2014 roku jako solowy artysta z zamaskowanym barokowym zespołem, który ma na koncie obecnie 3 pełne albumy.

Obecnie Jonathan Bree przygotowuje się do światowej trasy w 2019 roku, na której wystąpi m.in. 5 czerwca w Warszawie.

Więcej o muzyku na www.facebook.com/jonathanbree666

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here