Joe Louis Walker w Blues Club Gdynia! 02/07/2018

0

Początek wakacji zapowiada się świetnie zwłaszcza dla osób przebywających w Trójmieście! Już 2 lipca w gdyńskim Blues Clubie usłyszymy Joe’a Louis Walker’a!

Joe Louis Walker, wprowadzony do panteonu sław muzyki bluesowej , Blues Hall of Fame i czterokrotny zwycięzca Blues Music Award świętuje karierę, która sięga pół wieku. Ostatni album “Everybody Wants A Piece”, który ukazał się w 2015 roku utrwala jego bluesowe dziedzictwo.

Prawdziwy wirtuoz gitary, unikatowy wokalista i płodny autor tekstów, w swojej karierze koncertował intensywnie na najbardziej renomowanych festiwalach muzycznych na całym świecie i zgromadził rzeszę oddanych fanów. Debiutancki album Walkera z 1986 roku ‘Cold Is the Night’ zapowiedział jego pojawienie się w oszałamiający sposób, a jego kolejne produkcje ugruntowały pozycję Walkera jako jednego z czołowych bluesmanów na światowej scenie.

Blues Club Gdynia to pierwszy klub bluesowy w Trójmieście. W Blues Clubie regularnie odbywają się koncerty bluesowe. Występują na nich zarówno światowe sławy, jak i lokalni wykonawcy.

Bilety online:
www.ebilet.pl/en/muzyka/jazz-blues/joe-louis-walker

Więcej szczegółów:
www.facebook.com/events/183647958955773

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj