Joanna Bejm z najnowszym singlem “Jutro”

0

Czy jutro będzie dobrze? Joanna Bejm w najnowszym singlu “Jutro” skłania do refleksji w pozytywnym wydaniu. Czarujący wokal, nienachalna i wysublimowana aranżacja są idealnym dopełnieniem tekstu Joanny Kondrat. Posłuchajcie i oceńcie sami.

Joanna Bejm to wokalistka, która lubi łączyć różne gatunki muzyczne z poezją. W 2019 r. ukazała się jej debiutancka płyta „Jesteś” z autorską muzyką do wierszy Haliny Poświatowskiej. Zebrała bardzo pozytywne recenzje zarówno słuchaczy, jak i krytyków. Zachwycił się nią m.in. Marek Niedźwiecki, wielokrotnie emitując utwory z płyty w swoich audycjach a także umieszczając piosenkę „Mówię kocham” na swojej jubileuszowej 20. edycji kompilacji Marek Niedźwiecki zaprasza do Smooth Jazz Cafe wydanej przez Universal Music Polska w listopadzie 2020 r.

Joanna-Bejm
Joanna Bejm

Teraz czas na nowy singiel. Tym razem Joanna nie „ubiera” muzycznie poezji. Zaprosiła do współpracy uznaną autorkę o niezwykłej wrażliwości, Joannę Kondrat, która napisała tekst do muzyki wokalistki i tak, w wyniku współpracy dwóch Aś, powstał singiel „Jutro”.

Produkcją utworu zajął się Rafał Stępień. W nagraniach udział wzięli, poza Rafałem, który zagrał na instrumentach klawiszowych, Sebastian Frankiewicz (perkusja), Kamil Barański i Michał Jurkiewicz (chórki).

Singiel został nagrany dzięki programowi “Mobilni w Kulturze 2021”, finansowanemu ze środków m.st. Warszawa. W ramach tej współpracy ukazały się w październiku 2021 r. także 2 inne piosenki Joanny.

Więcej o artystce: https://www.joannabejm.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj