Jimi Hendrix symfonicznie w Toruniu

0

Jimi Hendrix w wersji orkiestrowej – jeśli komukolwiek koncert w takiej oprawie wydaje się czymś dziwnym i nie na miejscu, nic bardziej mylnego. To po prostu trzeba usłyszeć! A najbliższa okazja, na którą serdecznie Was zapraszamy, nadarzy się już 29 listopada w Toruniu.

Z całą pewnością zgodzicie się z opinią, że na całym świecie artyści aż palą się do przearanżowania swego dorobku na nowe dzieła, zagrane z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej. Zrobili tak miedzy innymi królowie muzyki ciężkiej – zespół Metallica, Sting, czy, na rodzimym podwórku, Coma, Lady Pank i Perfect.

Dzięki symfonicznej aranżacji, brzmienie dobrze znanych utworów wzbogacone za sprawą klasycznych instrumentów smyczkowych i dętych zyskuje zupełnie nową jakość. Na taki właśnie koncert zaprasza Was Toruńska Orkiestra Symfoniczna i pomysłodawca projektu Leszek Cichoński.
Podczas koncertu usłyszycie znane hity, takie jak Foxy Lady, Voodoo Child, czy Hey Joe w zupełnie nowym, wzbogaconym brzmieniu, a wykonają je:

  • Jorgosa Skoliasa (wokal),
  • Łukasza Łyczkowskiego (wokal, finalista Voice of Poland)
  • Leszek Cichoński (wokal, gitara)
  • Toruńska Orkiestra Symfoniczna pod dyrekcją Jerzego Kosek

Koncert Jimi Hendrix Symfonicznie odbędzie się 29 listopada o 19:00 w Sali CKK Jordanki w Toruniu.

Bilety w cenie od 59zł do 89zł do nabycia stacjonarnie w kasie CKK Jordanki, salonach Empik oraz online na https://going.pl, https://empikbilety.pl oraz https://www.bilety24.pl.
Więcej o wydarzeniu na https://www.facebook.com/events/658787857961761.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj