Javva i Anatol z koncertem w Pogłosie

0

Już 21 marca w warszawskim klubie Pogłos wystąpi afro-punkowa grupa Javva oraz noise-popowy Anatol.  

Javva gra muzykę inspirowaną avant rockiem oraz post punkiem, zapatrzoną w stronę afrykańskich miast, wsi i złomowisk. Grupę tworzą ludzie znani z takich formacji, jak: Hokeii, Xenony, Alameda Organisation 2, 3, 4 i 5, T’ien Lai, Helatone, Duży Jack, TROPY, Contemporary Noise Sextet Quintet czy Something Like Elvis. Eksplorując niezbadane rejony wysuszonej rdzą, tanecznej psychodelii. Muzycy Javvy postanowili zderzyć ze sobą ekspresję z precyzją, punkową energię i spontaniczność z doświadczeniem oraz hałas z popowymi melodiami. Efektem jest coś uplasowanego pomiędzy afro-punkiem a noise-szwindlem.
Anatol to złote dzieci Eufemii w całkiem nowym noise-pop/rockowym składzie.

KTOJavva + Anatol
KIEDY: 21.03.2019, godz. 20:00
GDZIE: Warszawa / Klub Pogłos 

Bilety dostępne na bramce w cenie 20 zł

Szczegółowe informacje o koncercie na www.facebook.com/events/2184378971891316


Javva ma na koncie kilka całkiem udanych koncertów (m.in. w ramach festiwalu Dźwiękodziałka czy cyklu Lado na Wsi) oraz materiał, który zostanie zarejestrowany a potem wydany w jednym z polskich wydawnictw niezależnych – Antenie Krzyku. Premiera zaplanowana jest na pierwszą połowę 2019 roku. Płyta ukaże się na LP / CD oraz wersji cyfrowej.

Javva występuje w składzie:
Bartek Kapsa – perkusja,
Łukasz Twix Jędrzejczak – śpiew i pomruki, efekty, organy,
Mikołaj Zieliński – bas, chórki,
Piotrek Bukowski – gitara.

Więcej o zespole na www.facebook.com/JawaJavaYava


Anatol sam o sobie pisze: “Anatol to pamięć i tożsamość ? sport dla sympatyków niedokładności:)” Anatol początkowo był solowym projektem Kuby Malinowskiego(enjoy life/złota jesień/sierść/emotional squad/prod.kiełas/ciemny świat polski fanklub dark world/prod.wuojciec/gog lso fani/eufa_boys/latarnia wujek). W chwili obecnej to pełnoprawny zespół, w którym oprócz Kuby gra Mikołaj Kołaczek (również Złota Jesień, ale też np. Vegetable Kingdom, Dzbany i Las Kabacki) i Emil Macherzyński (ex- Złota Jesień, poza tym np. Palcolor i Nevada).

Anatol występuje w składzie:
Kuba (sierść/enjoy life/złota jesień)
Mikołaj (złota jesień/vegetable kingdom/dzbany)
Emil (palcolor/jasień)
+special guest stars

Więcej o zespole na www.facebook.com/anatol2012mg.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here