Iron Maiden jednak na dwóch koncertach w Polsce

0

Giganci heavymetalu, zespół Iron Maiden ogłosił termin drugiego koncertu w Polsce. W ramach trasy “Legacy Of The Beast” kapela wystąpi dwukrotnie w TAURON Arenie Kraków – 27 i 28 lipca 2018 roku.

Inspiracją dla tournée była gra komórkowa i komiks o takiej samej nazwie. Podczas koncertów usłyszycie utwory z lat 80′ oraz kilka niespodzianek z późniejszych albumów, a scenę wypełni scenografia łącząca wiele powiązanych ze sobą “światów”.

Menedżer kapeli, Rod Smallwood mówi – “Nasi fani wiedzą, że mamy ustalony bardzo konkrety cykl tras odkąd Bruce i Adrian powrócili do Iron Maiden na początku XXI wieku – przeplatamy trasy poświęcone nowym albumom z trasami pełnymi historii i hitów. Uwielbiamy pracować w ten sposób z wielu powodów, nie tylko dlatego, że daje to zespołowi możliwość zagrania zarówno nowego materiału, jak i starych, uwielbianych utworów, które chcą usłyszeć fani. Dzięki temu trasy pozostają świeże, nie tylko dla fanów, ale również dla zespołu. Wizerunek tej trasy – pełnej historii i hitów – zdecydowaliśmy się zbudować wokół nazwy “Legacy Of The Beast”, co dało nam możliwość wykorzystania kreatywnych pomysłów i dobrej zabawy, zwłaszcza z Eddiem! Nie chcę zbyt wiele zdradzać w tym momencie, ale zgodnie z tradycją Iron Maiden pracujemy nad mnóstwem różnych scen i mamy nadzieję, że zapewni to naszym fanom niezapomniane wrażenia, kiedy zobaczą to bardzo specjalne show.”

Gościem specjalnym będzie Tremonti, który dołączy do Iron Maiden także we Francji, Włoszech, Szwajcarii, Portugalii, Hiszpanii i na Chorwacji.

Bilety na koncert w Krakowie trafią do sprzedaży w piątek, 19 stycznia o 10.00. Członkowie fan clubu Iron Maiden mogą kupić bilety w ekskluzywnej przedsprzedaży od środy, 17tego. 

Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl: czwartek, 18 stycznia 10.00 – 22.00.

Second night in Krakow, Poland – Saturday 28th July 2018. Special guest for this show will be Tremonti, who also join us…

Opublikowany przez Iron Maiden na 15 stycznia 2018

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here