Imany w październiku na trzech koncertach w Polsce

0

Jedno z największych objawień francuskiej sceny ostatnich lat – Imany, po ubiegłorocznych, wyprzedanych koncertach ponownie pojawi się w Polsce. Piosenkarka w połowie października  wystąpi w Warszawie, Poznaniu i Krakowie.

Muzyka Imany uznawana jest za połączenie akustycznego folku oraz soulowego bluesa. Młodziutka Francuzka do Paryża trafiła prosto z Nowego Jorku, gdzie początkowo odnosiła sukcesy jako modelka. Dość szybko jednak poczuła bluesa i wybrała karierę muzyka. Błyskawicznie oczarowała kontynent swoim zjawiskowym głosem. Już pierwszy album wokalistki, “The Shape of a Broken Heart”, wydany w 2011 roku, pokrył się platyną we Francji, Grecji i Polsce. Podobnym sukcesem cieszyły się single “You Will Never Know” czy “Don’t Be So Shy” z drugiej płyty.
W ubiegłym roku wokalistka wydała również EP-kę “There Were Tears”, którą promował singel o tym samym tytule. W sierpniu 2016 roku ukazał się najnowszy album artystki, “The Wrong Kind Of War”. Oprócz nowych kompozycji na płycie znalazły się trzy utwory, które poznaliśmy przy okazji minialbumu “There Were Tears”. Pojawił się tam również międzynarodowy przebój “Don’t Be So Shy” zremiksowany przez DJ-ski duet Filatov & Karas, oraz ten sam utwór w aranżacji z 9-osobowych bandem.

Koncerty Imany odbędą się 15 października w Warszawie (Torwar), 16 października w Poznaniu (w Hali nr 2 MTP) i 17 października na Tauron Arena Kraków.

Sprzedaż biletów na koncerty rusza już 18 maja, także po szczegóły zapraszamy wkrótce!

Więcej o Imany znajdziecie na www.facebook.com/imanymusic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here