“I’ll Be There For You” – Meghan Trainor w swojej interpretacji hitu z “Przyjaciół”

0

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych piosenek świata, “I’ll Be There For You” z serialu “Przyjaciele” doczekała się nowej wersji w interpretacji amerykańskiej wokalistki, Meghan Trainor. Posłuchajcie i przekonajcie się sami, czy przypadnie Wam do gustu.

Wokalistka przygotowała cover “I’ll Be There For You” The Rembrandts z okazji 25-lecia premiery popularnego komediowego cyklu. Nowej wersji w wykonaniu Meghan Trainor można sprawdzić wraz z klipem ukazującym przygotowaną specjalnie z okazji jubileuszu iluminację Empire State Building.

– Widziałam każdy odcinek wielokrotnie – przyznaje Fanka Rachel, Rossa, Moniki, Chandlera, Joeya i Phoebe. – Nie wierzę, że mogłam zaśpiewać tę piosenkę.

O Meghan Trainor świat usłyszał w 2014 roku za sprawą jej przełomowego single “All About That Bass”. Piosenka o wyzwolonych kobietach, nie wstydzących się swoich kształtów nieźle namieszała na scenie pop i przyniosła wokalistce status megagwiazdy. Aktualnie ma na koncie 7 multiplatynowych singli, 2 platynowe albumy (“Title” z 2015 roku i “Thank You” z 2016 roku), 3 wyprzedane trasy koncertowe a także hity dla największych gwiazd muzyki pop i country, których jest współautorką. Jej nowy longplay “Treat Myself” planowany jest na 2020 rok.

Więcej o artystce na https://www.facebook.com/meghantrainorsongs/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj