Jedna z gwiazd tegorocznej edycji Orange Warsaw Festiwal, Dua Lipa opublikowała w sieci teledysk do najnowszego singla. Piosenka, w której gościnnie pojawia się MNEK nosi tytuł “IDGAF”.

Co oznacza skrót “IDGAF” dowiecie się z refrenu 😉 Utwór pochodzi z debiutanckiego krążka artystki zatytułowanego po prostu “Dua Lipa”. Nad brzmieniem najnowszego utworu czuwali Stephen “KOZ” Kozmeniuk, Larzz Principato, Lorna oraz Blackwood, zaś za reżyserię odpowiedzialny był Henry Scholfield.

O nagraniach klipu wokalistka mówi – “Nakręcenie tego teledysku, zajęło nam 22 godziny. Z magicznymi ludźmi dzieją się magiczne rzeczy. Obraz pokazuje, jak walczą ze sobą słaba i silna strona ludzkiej natury, aby w końcu dowieść, że miłość do samego siebie jest tym, co pozwala pokonać wszelkie trudności, wszelkie negatywne opinie, jakie napływają pod naszym adresem.”

“IDGAF” to szósty singlowy utwór z debiutanckiej płyty artystki. Album “Dua Lipa” miał premierę w 2017 roku i zarówno na Wyspach jak i w Polsce pokrył się złotem.
Ze swym materiałem artystka przyjedzie do Polski i 1 czerwca wystąpi na Orange Stage w ramach Orange Warsaw Festival 2018.
Więcej info na www.uptone.pl/muzyka/dua-lipa-dolaczyla-do-line-upu-orange-warsaw-festival.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here