“I Don’t Care” – w piątek wspólny singiel Eda Sheerana i Justina Biebera

0

Jak dowiedzieliśmy się z Twittera Eda Sheerana, już 10 maja światło dzienne ujrzy nowy singiel, który artysta nagrał w duecie z Justinem Bieberem.

Nowa piosenka nosi tytuł “I Don’t Care”. Muzycy zdradzili fanom odrobinę szczegółów nowego utworu – kilka nutek oraz fragment tekstu:

View this post on Instagram

@teddysphotos

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

View this post on Instagram

@teddysphotos

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Justin Bieber to czołowa postać show-biznesu. Już w 2011 roku “Forbes” umieścił go na drugim miejscu listy najlepiej opłacanych artystów, którzy nie ukończyli 30. roku życia. W listopadzie 2016 Kanadyjczyk gościł w Krakowie. Jego ostatni album “Purpose” miał premierę 13 listopada 2015 roku. Justin Bieber na koncie kilka epizodycznych ról w filmach. Ostatnio zagrał w komedii “Killing Hasselhoff”.

Ed Sheeran w marcu 2017 roku wydał swój trzeci album – “÷”. Poprzednia płyta Anglika to “x” z 2014 roku. W Polsce uzyskała status diamentowy za sprzedaż ponad 100 tys. egzemplarzy. Największe hity Anglika to “perfect”, “The A Team”, “Sing”, “Thinking Out Loud”. Muzyka już wkrótce będzie można zobaczyć w komedii komedii romantyczno-muzycznej “Yesterday”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here