“I Do It For You” – Low Island dzielą się kolejnym singlem z nadchodzącej płyty

0

“I Do It For You” to kolejny singiel grupy Low Island, zapowiadający debiutancką płytę zespołu “If You Could Have It All Again”, która pojawi się już 16 kwietnia!

Każdy fan muzyki dobrze wie jak wielką przyjemnością jest odsłuch długo wyczekiwanej płyty ulubionego zespołu. Choć oksfordzki kwartet Low Island powstał w 2016 roku, a na swoim koncie ma wydane 4 minialbumy, to dopiero teraz, a dokładnie 16 kwietnia, jego fani ujrzą debiutancką płytę grupy – “If You Could Have It All Again”.

Ta piosenka opowiada o kimś, kto posłusznie oddaje się w całości związkowi, który jest z góry skazany na zagładę, a wszystko to ze względu na„ ideę ”miłości, a nie samą osobę.

– mówi o singlu wokalista, Carlos Posada

“I Do It For You” jest po części autorefleksyjną, po części bazującą na postaciach literackich i osobach z popkultury, opowieścią o bohaterach, którzy próbują nadać życiu sens. Skondensowana perkusja, solidny bas i nieco ospały wokal Carlosa Posady to jedyne stałe elementy. Reszta instrumentarium pulsuje nieprzewidywalnością, wirując w przypadkowych kierunkach, by następnie cudownie się zsynchronizować. Za produkcję piosenki współodpowiedzialny jest Totally Enormous Extinct Dinosaurs, z którym zespół ukończył utwór w Los Angeles.

Co słychać u Low Island?
https://www.facebook.com/lowislandmusic

Więcej szczegółów o zespole znajdziecie m.in. w poniższej publikacji:

Low Island w wyjątkowym klipie video “Don’t Let The Light In”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj