Hunter wraca do Wrocławia

0

To nie będzie ot taki sobie zwykły koncercik. To będzie Koncert przez wielkie “K”, promujący nową płytę studyjną Huntera, zatytułowaną “NieWolnOść”. Jej premiera odbyła się jesienią zeszłego roku.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć jednak nie tylko premierowe utwory ale także przekrój poprzednich płyt. Będzie to ukłon dla wszystkich Fanów zespołu, żeby zarówno starsi, jak i młodsi usłyszeli to, co najbardziej lubią.

Nowa płyta ma bardzo duży ciężar i jest kolejnym krokiem naprzód w hunterowskiej wizji tworzenia i grania muzyki. Utwory, zarówno muzycznie jak i tekstowo są z jednej strony syntezą wcześniejszych i częściowym powrotem do korzeni, a z drugiej zupełnie nowym kierunkiem, który prawdopodobnie kolejny raz zaskoczy wielu słuchaczy. Jest i trzecia strona, która jak zwykle pozostaje ukryta aż do momentu przesłuchania całości i własnej oceny. Na to jak zwykle Hunter bardzo liczy, konsekwentnie szukając nowych pomysłów, kolejnych drzwi do otwarcia, drążąc tematy dotykające nas wszystkich, nie unikając tych, które są powszechnie unikane, starając się jednak mimo wszystko zachować przy tym zdrowy dystans.

Teksty opisują bardzo mocno obecne wydarzenia na świecie i w Polsce, mimo, że jak zwykle są one rozszczepiane pryzmatem historii i napisane w kontekście analogii do ubiegłych zdarzeń i ludzkich zachowań.

Na płycie pojawiają się przedziwne słowa, instrumenty i dźwięki, które właściwie stały się już wizytówką Huntera. Na koncertach, w dodatkowej oprawie scenograficzno-oświetleniowej cała ta mieszanka nabierze jeszcze większej mocy.

Koncert Huntera 19 marca 2017 o godzinie 19:00 w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze we Wrocławiu.

Bilety w cenach 39 zł – 100 szt. (dostępne wyłącznie na rezerwacje: [email protected]) , 45 zł – przedsprzedaż, 50 zł – w dniu koncertu. W sprzedaży również miejsca siedzące na balkonie w cenie 55 zł. Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.biletyna.pl.

Więcej o zespole znajdziecie na www.facebook.com/HUNTER.Oficjalna.Strona.Zespolu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here