Hozier we wrześniu w Warszawie!

0

Irlandzki piosenkarz i kompozytor, Hozier odwiedzi Polskę. Muzyk wystąpi 7 września 2019 roku w warszawskim klubie Palladium.

Hozier wystąpi w Warszawie w ramach europejskiej trasy koncertowej o nazwie “Wasteland, Baby! European Tour.” Artysta w trasie promować będzie materiał z krążka  “Wasteland, Baby!”, którego premiera już 1 marca. Albumu zapowiadała EP-ka “Nina Cried Power”, która została wydana jeszcze w 2018 roku.


Hozier wystąpi 7 września 2019 w klubie Palladium w Warszawie.

Sprzedaż biletów rusza w piątek 22 lutego o godzinie 10:00. Bilety do kupienia na www.livenation.pl

Więcej o wydarzeniu na www.facebook.com/events/555406294962224.


Hozier (Andrew Hozier-Byrne) to wielokrotnie nagradzany muzyk, piosenkarz i autor piosenek pochodzący z Irlandii. Jego debiutancki album studyjny “Hozier” został wydany w październiku 2014 roku i zawiera multiplatynowy, nominowany do nagrody Grammy utwór “Take Me To Church”, który zdobył również nagrodę w kategorii najlepsza piosenka podczas nagród Ivor Novello 2015.

Na płycie znalazły się również optymistyczny i szybki utwór “Someone New”, uduchowiony “Work Song” czy “From Eden”. W 2016 roku Hozier wydał zamykający album utwór “Cherry Wine” jako charytatywny singel, który miał na celu zwiększyć świadomość dotyczącą problemów związanych z przemocą w rodzinie na całym świecie. W teledysku do singla “Cherry Wine” udział wzięła trzykrotnie nominowana do Oscara aktorka Saoirse Ronan. Kontynuacją sukcesu Hoziera był utwór “Better Love” pochodzący ze ścieżki dźwiękowej do filmu przygodowego “Tarzan: Legenda”.

Więcej o artyście na www.facebook.com/hoziermusic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj