HELA ME RY z nowym singlem “Cztery pory i ser”

0

HELA ME RY – laureatka IV Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Szlakiem Bardów – wydała nowy singiel. Utwór nosi tytuł “Cztery pory i ser”. Jego wydawcą jest wytwórnia MTJ.

HELA ME RY to tak naprawdę Maria Helena Wądołowska. Jest piosenkarką, autorką tekstów i kompozytorką. Z wykształcenia – śpiewaczką operową i socjolożką. Jest absolwentką Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Pochodzi z Pruszkowa.

W swojej twórczości łączy elektroniczne brzmienie z motywem vintage. Jej piosenki mają charakter ironiczno-liryczny. Artystka poszukuje w nich żartobliwej formy opisu bezbrzeżnej żałości. Swoje teksty pisze o czymkolwiek i o wszystkim, co usiądzie jej na wątrobie. O toksycznej miłości, tęsknocie, telewizji, mediach społecznościowych, disco polo, wysokim czynszu, umowach śmieciowych, samotności, nudzie i wielu innych.

Jej nowy singiel nosi tytuł “Cztery pory i ser”. HELA napisała do niego słowa oraz muzykę. Za produkcję był odpowiedzialny Andrzej Izdebski. Utwór został wydany w ramach nagrody regularnie przyznawanej przez wytwórnię MTJ podczas Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Szlakiem Bardów. HELA ME RY jest laureatką czwartej edycji.

Piosenka jest dostępna w serwisach cyfrowych oraz na oficjalnym kanale artystki.

Słuchaj singla “Cztery pory i ser”: https://backl.ink/147579587

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj