Happysad z koncertem w Gdańsku

0

Utworów takich jak „Łydka” czy „Zanim pójdę”, nie trzeba nikomu przedstawiać. Ich debiutancki album „Wszystko jedno” został w 2007 roku uznany przez magazyn Teraz Rock za jeden z 50 najważniejszych krążków w historii polskiego rocka. Kolejne albumy również spotykały się z fantastycznym przyjęciem przez fanów.

Happysad wydał w październiku 2014 roku swój szósty już, album – „Jakby nie było jutra”. Płyta odbiega od starego obrazu happysad, więcej w niej elektroniki, tanecznych rytmów. Na 10 lutego zapowiadana jest premiera najnowszego wydawnictwa – „Ciało Obce”.

Ciało Obce” to płyta nagrana w ponad stuletniej stodole w miejscowości Nowe Kawkowo. Zespół pod okiem Marcina Borsa nagrał dziesięć piosenek w osiem lipcowych dni zeszłego roku i jedną, nocą przy ognisku.  Po raz pierwszy w historii zespół pracował w składzie sześcioosobowym. W komponowaniu i nagrywaniu materiału brali udział nowi członkowie grupy – Maciej Ramisz i Michał Bąk, którzy od dawna wspomagają zespół na koncertach.

I właśnie ten najnowszy album grupa będzie promować na swoim koncercie w Gdańsku.

Ale tyle w kwestii paru słów o zespole i nadchodzącym krążku. Tymczasem czas na kilka słów o samej imprezie:)

Po pierwsze – bo ich zobaczycie jako pierwszych. W roli supportu wystąpi grupa Tekno, o której więcej poczytacie tutaj: www.facebook.com/teknoband.

A na sam koncert zapraszamy was już 4 marca 2017 roku do klubu B90. Impreza rozpocznie się o 18:00.

Bilety w cenie 50 zł (przedsprzedaż) / 60 zł (w dniu koncertu) kupicie na ticketpro.pl, biletomat.pl, interticket.pl, kupbilecik.pl, tickets.soundrive.pl i w dniu koncertu w kasie Klubu B90 (ul. Elektryków, Gdańsk Stocznia)

Szukacie info o Happysad? Wpadnijcie koniecznie na ich profil na FB: www.facebook.com/happysadpl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj