Jeśli wydaje się wam, że widzieliście już wszystko, to nie widzieliście jeszcze najnowszego klipu zespołu Maroon 5. Piosenka zatytułowana “Wait” złożona jest w całości z filmików z filtrami Snapchata!

Na nagraniu pełnym serduszek, mordeczek, jednorożców i innych słodkości zobaczycie wokalistę Adama Levine’a. Trzeba przyznać, że efekt jest piorunujący.

Piosenka już wkrótce pojawią również 2 remiksy tego utworu – pierwszy z nich powstał z udziałem kanadyjskiego duetu Chromeo i będzie miał swoją premierę w piątek, 19 stycznia. Drugi, który ukaże się 26 stycznia, powstał z amerykańskim raperem znanym pod pseudonimem A Boogie wit da Hoodie.

“Wait” jest drugim singlem pochodzącym z albumu “Red Pill Blues”, który miał premierę 3 listopada. Szóstą studyjną płytę w dyskografii formacji najpierw promował numer “What Lovers Do” feat. SZA i przekroczył już 385 milionów streamów na Spotify i ponad 197 milionów odtworzeń na YouTube/VEVO. Na krążku wśród gości znaleźli się A$AP Rocky, LunchMoney Lewis oraz Julia Michaels.

Zespół Maroon 5 zdobył fanów chwytliwym brzmieniem, pobudzającym wokalem i charakterystycznymi rytmami. Grupa do tej pory sprzedała ponad 20 milionów płyt na całym świecie. Ich ostatni album, “V” (sierpień 2014) zadebiutował na pierwszym miejscu zestawienia Billboardu.

Więcej o zespole znajdziecie na www.facebook.com/maroon5.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here