“Ghost Horses” – Paweł Deląg w teledysku Tides From Nebula

0

Do sieci trafił drugi singiel promujący nadchodzący album zespołu Tides From Nebula. Piosenka nosi tytuł “Ghost Horses” i gościnnie wystąpił w niej Paweł Deląg.

Utwór “Ghost Horses” jest drugim singlem z nowego albumu grupy, który będzie nosił nazwę “From Voodoo To Zen” i ukaże się 20 września bieżącego roku.  Za reżyserię wideo odpowiada Vasco Mendes.

Wraz z twórcą teledysku postanowiliśmy opowiedzieć w nim historię tzw. “duchów”, które wiecznie nad kimś czuwają. Takie czuwanie może być jednocześnie zbawieniem, ale może być również przekleństwem. Posłużyliśmy się wyrazistym przykładem w postaci bardzo ważnej osobistości i jego “duchów”, czyli ochroniarzy. W rolę VIP-a wcielił się znany aktor Paweł Deląg i naszym zdaniem efekt końcowy wygląda doskonale.
– komentują członkowie formacji.

Najbardziej znany instrumentalny zespół z naszego kraju powraca z nowym krążkiem po trzyletniej przerwie. Jest to pierwszy materiał nagrany w trzyosobowym składzie. Na płycie pojawiają się goście, którzy odpowiadali za partie instrumentów smyczkowych czy dętych. Za produkcję i nagranie odpowiada sam zespół, a za miks/mastering Jacek Miłaszewski z 5dB Ride.

Tracklista “From Voodoo To Zen”:
1. Ghost Horses
2. The New Delta
3. Dopamine
4. Radionoize
5. From Voodoo to Zen
6. Nothing to Fear and Nothing to Doubt
7. Eve White, Eve Black, Jane

Więcej o zespole na www.facebook.com/tidesfromnebulaofficial.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj