Fisz i Emade w coverze T. Love

0

Świętując jubileusz 35 lecia, zespół T.Love powołał do życia jedyną w swoim rodzaju akcję – T. Cover. Jest to projekt, który pokazuje, jak wielkie piętno na polskiej muzyce odcisnęła ta legendarna już grupa. Tym razem z materiałem Muńka Staszczyka zmierzyli się Fisz i Emade.

Bartek i Piotr Waglewscy wraz z gitarzystą Michałem Sobolewskim zagrali “Frontline”. Nagranie zobaczycie pod tym adresem: www.facebook.com/TLovePage/videos/10154719667939779.

Nagranie jest częścią projektu T.Cover, w którym udział bierze duże grono artystów z różnych gatunków muzycznych, w tym właśnie Fish i Emade.

T.Love to polska rockowa formacja. W czasie trwającej 35 lat kariery zespół wylansował hity “Chłopaki nie płaczą”, “Warszawa”, “Wychowanie”, “Ajrisz”, “Nie, nie, nie”, “Stany” czy “King”. Najnowszy longplay bandu zatytułowany po porostu “T.Love” ukazał się w listopadzie 2016 roku.

Fisz i Emade to bracia, odpowiednio Bartosz i Piotr Waglewscy, synowie Wojciecha Waglewskiego. Kojarzeni są przede wszystkim z hip-hopem, jednak przez ostatnie lata brali również udział w rockowych projektach, np. Kim Nowak czy nagrana z ojcem, Wojciechem Waglewskim, płyta Męska muzyka. Ich dorobek zamyka płyta “Drony”, która ukazała się w październiku 2016 roku.

Więcej o zespołach znajdziecie na www.facebook.com/FiszEmade oraz www.facebook.com/TLovePage.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here