“Don’t Start Now” – posłuchajcie nowej piosenki Dua Lipy

0

Dua Lipa opublikowała w sieci klip do piosenki “Don’t Start Now”. Utwór ma wyjątkowe znaczenie dla artystki – chce nim zamknąć pewien rozdział życia i wejść w nową erę z nowym brzmieniem.

Teledysk do utworu “Don’t Start Now” wyreżyserował Nabil, który wcześniej współpracował z takimi artystami jak Kanye West, The Weeknd, James Blake i Bon Iver.

– Zdecydowałam się wydać tę piosenkę, aby zamknąć pewien rozdział mojego życia i rozpocząć kolejny – mówi Dua Lipa. – Wchodzę w nową erę z nowym brzmieniem. Chodzi o to, aby iść przed siebie i nie pozwolić nikomu tego zepsuć. Wyboru piosenki dokonałam z genialną ekipą, z którą tworzyłam “New Rules”, co jeszcze mocniej utwierdza mnie w przekonaniu, że jest to dobra decyzja”.

Debiutancki album artystki wydany w 2015 roku sprzedał się w 4 milionach egzemplarzy na całym świecie i jest najpopularniejszym albumem w historii Spotify wydanym przez kobietę. Co warte podkreślenia, Dua jest najmłodszą artystką, która osiągnęła miliard wyświetleń na YouTube. Zdobyła też 3 Brit Awards i 2 Grammy.

Więcej o artystce na https://www.facebook.com/dualipaofficial/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj