Domowe Melodie w marcu w Starym Maneżu

0

Z czym kojarzą się domowe melodie? Z mamą siedzącą w fotelu i mruczącą jakieś przyjemne dla ucha nuty… z dziadkiem pogwizdującym coś wesoło nad pasjansem… I taka właśnie jest muzyka grupy Domowe Melodie. Melodyjne, proste i  bogate w treść piosenki cieszą ucho, bawią lub wprowadzają w zadumę fanów od 2012 roku.

To niezwykłe trio w ciągu kilku lat mocno już odcisnęło swoje dłonie na polskim podwórku muzycznym. Kroczą swoimi ścieżkami, unikają medialnego szumu i marketingowych trików, zdobywając wierną grupę słuchaczy, którzy zapełniają kolejne sale koncertowe. Autorka muzyki i tekstów Justyna „Jucho” Chowaniak razem ze Staszkiem Czyżewskim i Kubą Dykiertem stali się bohaterami kolorowej i pięknej bajki, zrodzonej z potrzeby serca w domowym zaciszu, która dzięki mediom społecznościowym zyskała ogromny zasięg. Justyna, Staszek i Kuba stanowią swoistą mieszankę wybuchową charyzmy, poczucia humoru i dziecięcej wręcz wrażliwości. Sami jedynie skromnie podkreślają, że pragną grać i śpiewać co im na sercu leży.

Tak na swojej stronie pisze klub Stary Maneż, gdzie Domowe Melodie zagrają 24 Marca 2017roku.

Więcej informacji o koncercie znajdziecie na stronie www.starymanez.pl i wydarzeniu na portalu FB: www.facebook.com/events/1724352697883055

Bilety w cenach od 45 zł do 600 zł do 23.03.2017 i od 55 zł do 700zł w dniu koncertu
do kupienia na www.interticket.pl, www.kupbilecik.pl i www.eventim.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj