Disturbed w czerwcu w Polsce

0

Reprezentanci amerykańskiego metalu, grupa Disturbed zagra koncert 20 czerwca na Torwarze. Koncert będzie częścią gigantycznej Evolution World Tour.

Zespół Disturbed głosił światową trasę koncertową, która promuje ich najnowszy album “Evolution” oraz pochodzący z niego singel “Are You Ready“, który zajął pierwsze miejsce na liście Billboardu Hot Mainstream Rock Tracks Chart i utrzymywał się na tej pozycji przez 4 tygodnie. To dwunasty utwór w historii zespołu, który zajął najwyższą pozycję na liście, a jednocześnie utwór, który wspiął się tam najszybciej. Singel odnotował ponad 5 milionów streamów w serwisie Spotify, a teledysk ma już ponad 7 milionów wyświetleń na Youtube.

Najnowszy album został nagrany w Vegas z Kevinem Churko, który wyprodukował również wydany w 2015 roku album “Immortalized”. Płyta ta zadebiutowała na 1 miejscu na liście Billboard Top 200, zdobyła platynowy certyfikat, a promował ją potrójnie platynowy utwór “The Sound of Silence”. Ten ostatni zdobył Grammy w kategorii Best Rock Performance.

Evolution World Tour to nie tylko utwory z najnowszego albumu, ale także największe hity zespołu – publiczność usłyszy m.in. “Down With The Sickness”, “Inside The Fire” czy “The Sound Of Silence”.


Koncert Disturbed odbędzie się 20 czerwca na warszawskim Torwarze.

Bilety dostępne będą w sprzedaży od piątku, 23 listopada od 10:00 na www.livenation.pl.

Więcej o zespole na www.facebook.com/Disturbed.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here