Grupa Deep Purple niby zaczyna żegnać się z fanami, a mimo to nadal zaskakuje!  Ten legendarny zespół na 3 lutego zaplanował wydanie EP-ki Time For Bedlam. Chcecie dowiedzieć się więcej?

Na minialbumie pojawi się też studyjna wersja Paradise Bar, instrumentalna wersja Uncommon Man oraz Hip Boots zrealizowanych podczas prób, przed wejściem do studia. Jeśli planujecie kupić to wydawnictwo, musicie się spieszyć, bo jak zapowiada zespół, w sprzedaży będzie dostępny tylko przez krótki czas

Pełnowymiarowy album InFinite do rąk fanów trafi 7 kwietnia 2017 roku. Do wybranych edycji dodatkowo załączony będzie materiał video, który nakręcono podczas nagrywania płyty. Fani będą mogli zobaczyć na nim współpracę zespołu i producenta Boba Ezrina (m.in. Pink Floyd, Kiss, Alice Cooper, Peter Gabriel). Co ciekawe, film będzie też pokazywany przed premierą na całym świecie.

W ramach promocji albumu, a jednocześnie pożegnalnej trasy “Long Goodbye”, hardrockowa legenda przyjedzie do Polski i 23 maja zagra w łódzkiej Atlas Arenie a dzień później w katowickim Spodku.

Bilety na koncerty możecie kupić na: shop.metalmind.com.pl, eBilet.pl, eventim.pl, ticketpro.pl, biletin.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here