Debiutancka płyta Magdy Ruty już za trzy tygodnie

0

Wytwórnia MTJ rozpoczęła przedsprzedaż debiutanckiej płyty Magdy Ruty. Album “Nie wiem, czy będę” ukaże się 27 marca 2020 roku nakładem wytwórni FONOBO Label.

Debiutancki album Magdy Ruty pt. „Nie wiem, czy będę” stanowi pogłębiony obraz dosyć skomplikowanego życia wewnętrznego kobiety z całą masą wątpliwości, słabości, lęków, tęsknot, pragnień, ograniczeń, ocen innych ludzi. Miłość, o której pisze Magda, ma wiele barw i odcieni. Artystka w odważny sposób zagląda w głąb siebie.

Dwanaście piosenek zawartych na albumie to bardzo osobista wypowiedź. Melodie i harmonie czasem podbijają emocje, a czasem wprowadzają w trans, dając czas na bycie tak po prostu z muzyką. Nie ma na tej płycie kalkulacji, daje się za to odczuć muzyczną wrażliwość i smak. Nie brakuje też odważnych rozwiązań jak na przykład połączenie syrenich syntezatorów rodem z nurtu electro z kobiecym głosem i żywą sekcją rytmiczną czy surowymi gitarami.

Magda współtworzyła swoją płytę z Tomkiem „Serkiem” Krawczykiem, producentem muzycznym, doświadczonym muzykiem znanym z wielu ciekawych projektów, oraz z młodymi kreatywnymi muzykami, z którymi udało jej się stworzyć prawdziwy, organiczny zespół.

Przedsprzedażowo płytę “Nie wiem, czy będę” kupicie na https://www.mtj.pl.
Album ukaże się 27 marca 2020 r. nakładem wytwórni FONOBO Label.

Płytę promują dwa single, “Wybujałe” oraz “Nie wiem, czy będę”. Wszystkich utworów z albumu będzie można posłuchać na żywo podczas koncertu premierowego, który odbędzie się 1 kwietnia 2020 r. w warszawskim klubie Hydrozagadka. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Wszystkie informacje dostępne są na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/180710619702726/.

Więcej o Magdzie Rucie na https://www.facebook.com/magdaruta.music/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here