Dark Tranquillity promuje album “Atoma” – jedyny koncert w Polsce

0

Dwadzieścia osiem lat. Aż trudno w to uwierzyć ale Nowa Fala Szwedzkiego Death Metalu, znana lepiej jako Dark Tranquillity istnieją już tak długo.

W tym czasie zdążyli nagrać jedenaście albumów, z których dwa – Projector oraz Fiction, zostały nominowane do szwedzkiej nagrody Grammy. Żaden z dotychczasowych sukcesów nie sprawił jednak, że muzycy osiedli na laurach, a każde z ich kolejnych wydawnictw poszerza definicję gatunku, w którym się poruszają. Atoma z 2016 roku jest natomiast przez wielu krytyków postrzegana jako najciekawszy materiał w dorobku Dark Tranquillity.

O Atoma w mediach pisze się:


Ten album to natychmiastowy klasyk i ponadczasowe przypomnienie, że Dark Tranquillity są jednym z najwspanialszych zespołów, jakie kiedykolwiek tworzyły w ramach melodyjnego death metalu

oraz

Grupa zarejestrowała jeden z najcięższych albumów od lat, więc jeżeli czekaliście na nieco mocniejszego kopniaka z ich strony, to macie przed sobą zdecydowanie najlepszą okazję. […] Raz na jakiś czas szwedzkie giganty z lodu wychodzą ze swoich jaskiń, aby udowodnić wszystkim, że melodyjny death metal nie umarł i tak się właśnie ponownie stało.


Koncert odbędzie się 27 kwietnia 2017 o godzinie 19:00 w klubie B90. Dark Tranquillity supportować będzie niemiecka grupa Nailed to Obscurity. 

Bilety w cenie 65 zł (przedsprzedaż) / 75 zł (w dniu koncertu) do nabycia online na tickets.soundrive.pl i www.eventim.pl oraz w dniu koncertu w kasie Klubu B90 (ul. Elektryków, Gdańsk Stocznia).

Soundrive przyszykował również promocję, która umożliwia zdobycie darmowych biletów.
Poprzez tickets.soundrive.pl przy zakupie:

5 biletów – 1 gratis
7 biletów – 2 gratis
10 biletów – 3 gratis!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj