Cztery nowe klipy Moniki Brodki

0

Zaledwie dwa dni po mikołajkach Monika Brodka zafundowała prezent swoim wielbicielom. Dziś, tj 8 grudnia 2016 roku wokalistka zaprezentowała wideoklipy do czterech utworów pochodzących z płyty Clashes. Powstały one w ramach trzeciej edycji serii #20 Before, organizowanej przez Red Bull.

O zwizualizowanie utworów Haiti, My Name Is Youth, Holy Holes i Funeral, Brodka poprosiła pięcioro lubianych przez nią i uzdolnionych twórców – fotografa Bownika, związanych z Galerią Raster – Anetę Grzeszykowską & Jana Smagę i Jana Simona oraz Kevina Braya, grafika specjalizującego się w technikach 3D. I tak powstały .

Brodka o projekcie mówi: Już w trakcie pracy nad albumem Clashes wyobrażałam sobie ten projekt multidyscyplinarnie. Czułam, że wiele z tych piosenek mocno działa na wyobraźnię i prowokuje w mojej głowie różne obrazy. Moim marzeniem było zbudowanie wizualnej opowieści do każdego z tych utworów. Ogromnie ucieszyłam się z zaproszenia Red Bull i tego, że aż do 4 różnych piosenek powstaną 4 różne wideo. Mając zupełną swobodę w decydowaniu o tym, kogo zaproszę do projektu, postanowiłam spełnić kolejne swoje marzenie i zwrócić się do artystów sztuk wizualnych, których bardzo cenię. Efektem tej kolaboracji są 4 bardzo różne autorskie obrazy, które pragnę Państwu zaprezentować w projekcie #20before17.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here