“Cocktail Party” – ROUTE 11 z nowym singlem

0

Gdańska grupa ROUTE 11 opublikowała nowego singla. Utwór nosi tytuł “Cocktail Party”, a do sieci trafił za sprawą wytwórni muzycznej MTJ.

ROUTE 11 to czterech młodych i zdolnych chłopaków grających funk rocka – Wiktor Dyduła na wokalu, Martin Czerwiński na gitarze, Dmitri Sagaidarow na basie, Cezary Goździk na perkusji. Swoją muzyką przesyłają słuchaczom dużo dobrej energii i dodają otuchy. Chłopaki specjalizują się w nagrywaniu radosnych, ciepłych i mocno rozrywkowych numerów, przy których trudno ustać w miejscu.

Podobnie jest w przypadku ich nowego utworu, czyli imprezowego i rozbujanego kawałka “Cocktail Party”, który dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych oraz na oficjalnym kanale YouTube zespołu.

Na tym samym kanale zespół rozpoczął również nowy cykl pt. ROUTE 11 SHOW. W każdym odcinku tej serii pojawiają się nowi artyści i muzycy, z którymi zespół nagrywa zupełnie nowe piosenki lub covery znanych przebojów. Dotychczasowe odcinki show można oglądać na www.youtube.com/watch?v=ekQtqjtJcuY&list=PLVFCMNkVgvoB1AaYfL25Y2BRWuLS_z7hY

Więcej o zespole na https://www.facebook.com/ROUTE11OFFICIAL/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj