Cigarettes After Sex na trzech koncertach w Polsce

0

Już na początku czerwca amerykańska grupa Cigarettes After Sex powróci do Polski. Zespół wystąpi łącznie na trzech koncertach –  we Wrocławiu, w Warszawie oraz w Krakowie.

Na koncertach ambient – popowej grupy Cigarettes After Sex zawsze panuje magiczna, niepowtarzalna atmosfera. Ich dotychczasowe występy w Polsce cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów i błyskawicznie się wyprzedawały – z całą pewnością nie inaczej będzie i tym razem!


Koncerty Cigarettes After Sex odbywać się będą 4 czerwca w Centrum Koncertowym A2 we Wrocławiu, 5 czerwca w klubie Palladium w Warszawie i 6 czerwca w klubie Kwadrat w Krakowie.

Bilety od 99 zł do kupienia na www.ebilet.pl.


Grupa Cigarettes After Sex powstała w El Paso w Teksasie w 2008 roku. Na czele składu stoi Greg Gonzalez (wokal, gitara elektryczna, gitara akustyczna), a towarzyszą mu Phillip Tubbs (klawisze), Randy Miller (bas) i Jake Tomsky (perkusja). W ich twórczości słychać echa Cocteau Twins, Red House Painters czy Julee Cruise. Aktualnie muzycy mieszkają i tworzą w Nowym Jorku. Najpierw ukazały się dwa, cieszące się wielką popularnością single – “Nothing Gonna Hurt You Baby” oraz “Affection”, a w 2017 zespół wydał swój pierwszy, długogrający album.

Więcej o grupie na www.facebook.com/CigarettesAfterSex

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj