CETI zagra we Wrocławiu

0

Ceti to niekwestionowana ikona polskiego metalu dowodzona przez Grzegorza Kupczyka. To dobre 27 lat pełnej energii, szybkości i przebojowości muzyki z rock’n’rollowym kopniakiem.

Najnowszy album “Snakes of Eden” to pod względem muzycznym w dużej mierze kontynuacja albumu “Brutus Syndrome” (MMP 2014) z twardymi mocnymi gitarami, agresywną sekcją rytmiczną i chwytliwymi melodiami.
Materiał znajdujący się na płycie składa hołd klimatowi lat 80 tych łącząc ich znakomite osiągnięcia z bardzo nowoczesnym spojrzeniem na idea Hardrocka dziś. Na płycie usłyszeć można również swoisty przegląd wszystkich płyt CETI z ich już ponad 27 letniej działalności, ujawniający dorobek twórczy tej uznanej i oryginalnej w każdym calu formacji.

Za kompozycje odpowiadają Tomasz Targosz (basista grupy) oraz Grzegorz Kupczyk (wokalista). Teksty są wyłącznym dziełem Tomasza Targosza. Autorem okładki jest grafik Piotr Szafraniec pracujący z zespołem również przy poprzednim albumie. Idea okładki tak jak zawarte na albumie utwory nawiązują do filozofii ludzkiej egzystencji nie wyłącznie w kontekście religijnym czy biblijnym, jak by na wskazywała okładka, ale ogólnie i szerzej ujętej kondycji współczesnego człowieka, która podjęta została na płycie “Brutus Syndrome“. To filozofia życia, ale przede wszystkim jego radości i smutki a nade wszystko to prawdziwy Rock And Roll.

Koncert promujący najnowszy, 16. w historii zespołu album grupy, odbędzie się 10 marca o godzinie 19:00 w klubie Stara Piwnica we Wrocławiu.

Bilety w cenach 30 zł – do 15.01 (dostępne wyłącznie na rezerwację pod adresem [email protected]pl), 35 zł – przedsprzedaż, 45 zł – w dniu koncertu.
Bilety kupicie w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl i www.biletyna.pl.

Chcecie wiedzieć więcej? Czytajcie tutaj: www.facebook.com/CETIpage.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj