Bzyk, Sztajemka i Week’n’Roll w Pięknym Psie

0

To zderzenie osobowości jazzowych ze światem muzyki alternatywnej. Zaczęło się od suity na klawesyn, a powstał eklektyczny swingująco-popowy album” – takimi słowami wydawcy zapowiadają album, który Bzyk i Sztajemka będą promować na koncercie w Pięknym Psie.

Cała historia jest dość zawiła, ciężko opisać ją w kilku krótkich zdaniach. Bzyk mówi o sobie „stary, zły i brzydki”. Czy ja wiem, można się z tym stwierdzeniem kłócić. Pewne jest natomiast, że dokładnie taki sam tytuł nosi najnowszy album artysty. Opowiadane na krążku treści to tak naprawdę zbiór satyrycznych obserwacji otaczającej Bzyka rzeczywistości.

Po więcej informacji o Bzyku i Sztajemce udajcie się na ich fanpage. I przeczytajcie koniecznie informację o zespole. A jak coś z tego zrozumiecie – napiszcie mi, bo ja nie kumam ani słowa:)
www.facebook.com/bzykisztajemka

Bzykowi i Sztajemce na scenie klubu Piękny Pies towarzyszyć będzie krakowski zespół Week’n’Roll. Ich ścieżki spotkały się w szkole muzycznej, od tamtej pory regularnie koncertują i tworzą nowe projekty. Oprócz przyjaźni, połączyła ich miłość i pasja do muzyki, która w wykonaniu Week’n’Roll jest żywiołowa i oryginalna. Zespół obecnie pracuje nad pierwszym albumem.
Więcej informacji o Week’n’Roll znajdziecie oczywiście na ich fanpage pod adresem www.facebook.com/WeeknRoll
Koncert odbędzie się 12 stycznia 2017 w klubie Piękny Pies w Krakowie, więcej informacji najdziecie na stronie wydarzenia: www.facebook.com/events/1754377211550699/
Bilety w cenie 20 PLN dostępne w przedsprzedaży (informacje na stronie wydarzenia), a w dniu koncertu 25 PLN.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here