Bury Tomorrow, 36 Crazyfists i Cane Hill na dwóch koncertach w Polsce! 27-28/11/2018

96

Ruszyła sprzedaż biletów! Bury Tomorrow powraca do Polski na 2 wyjątkowe koncerty aby promować swój nowy album „Black Flame”! Brytyjczycy wystąpią 27 listopada w poznańskim klubie U Bazyla oraz 28 listopada w warszawskiej Hydrozagadce!

Supportować będą ich 36 Crazyfists, Cane Hill oraz jeszcze jeden gość specjalny, który niebawem zostanie ogłoszony!

Gdzie i kedy!

Bury Tomorrow
+ 36 Crazyfists
+ Cane Hill

27.11.2018
Poznań / Klub U Bazyla
godz. 19:00

28.11.2018
Warszawa / Klub Hydrozagadka
godz. 19:00

Oficjalna sprzedaż biletów rusza dzisiaj!

Bury Tomorrow to kolektyw reprezentujący najwyższy poziom metalcore na świecie. Grupa powstała w 2006 roku i już na początku swojej działalności zespół zdobył pokaźnie grono fanów na wyspach, aby następnie podbić Europę. W czerwcu 2012 zespół wydał swoją drugą płytę “Union of Crowns” nakładem wytwórni Nuclear Blast czym poszerzył grono swoich odbiorców. Grupa ma już za sobą trasy u boku takich zespołów jak Killswitch Engage czy Parkway Drive. Obecnie Bury Tomorrow promuje swój najnowszy album “Earthbound”, na którym gościnnie możemy usłyszeć m.in. Jamey Jasta z Hatebreed. Brytyjczycy na koncertach będą promować swój najnowszy album
„Black Flame”!

W skład grupy wchodzą:
Davyd Winter Bates – Bass
Daniel Winter Bates – Wokale
Adam Jackson – Perkusja
Jason Cameron – Wokale/Gitara
Kristan Dawson- Gitara

www.facebook.com/BuryTomorrow
www.bury-tomorrow.com


36 Crazyfists to połączenie wściekłości i agresji metalcore’a oraz esencji wyciągniętej z post hardcore’a i alternatywnego metalu (ze wskazaniem na nu metal). Kapela z Alaski tak ciekawie żeni stylistyki, że od początku ciężko jest ją przyporządkować. Inna sprawa, że Brock i Steve ani myślą chodzić utartymi ścieżkami, tylko szukają ciekawych dodatków do swojej muzyki. Że dobrze im to wychodzi, przekonuje płyta, “Time And Trauma”, z 2015 roku, która znalazła się w pierwszej 100. “Billboardu”. Jako pierwsze wydawnictwo w dorobku kapeli. W 2017 roku 36 Crazyfists wydali kolejny bardzo ciekawy studyjny materiał, zatytułowany “Lanterns”. I właśnie jego będą promować podczas swojej wizyty w Polsce.

www.36crazyfists.merchnow.com
www.facebook.com/36crazyfists


Cane Hill to agresywny metalowy zespół składający się z 5 członków zespołu. Grupa pochodzi z Nowego Orleanu w Los Angeles. Ostatnie lata zespół spędził na graniu tras koncertowych z takimi gigantami sceny w USA jak The Hollywood Undead czy The Acacia Strain. Cane Hill to znakomita mieszanka post-hardcoru z nu-metalem w najświeższym wydaniu. Zespół wyraźnie czerpie inspiracje z takich kapel jak Pantera czy Slipknot. W roku 2015 podpisali kontrakt z Rise Records. Początkowo ekipa wydała EPkę, następnie debiutancki album „Smile”, natomiast w tym roku ukazał się ich zdecydowanie najlepszy i spójny krążek „Too Far Gone”. Grupa jest w trakcie promowania tego albumu i zaprezentuje nam go na koncertach w Polsce!

www.facebook.com/wearecanehill
www.wearecanehill.com