Bułka Parysska w nowym Soho 2.0 – koncert już w czerwcu

0

Dawna legenda sopockiego clubbingu – Soho rozpoczyna nowe życie jako Soho 2.0. Otwarcie klubu zaplanowano na sobotę, 27 maja. Zaledwie kilka dni później w lokalu odbędzie się impreza równie legendarna, jak samo Soho.

Bułka Paryss’ka, bo taką nazwę nosi to wydarzenie, to najbardziej rozpoznawalna, wręcz kultowa, cykliczna impreza, której pomysłodawcą jest promotor/dj Łukasz PARYSS Perkowski. Zapoczątkowała swój bieg w sopockim Sfinksie w 2005 roku i odbywała się tam cyklicznie do 2015 roku, za każdym razem przyciągając setki spragnionych dobrej muzyki dusz. W przyjacielskiej, bezpiecznej wręcz rodzinnej atmosferze bawili się i dyskutowali lokalni oraz przyjezdni klubowicze, studenci i artyści.
Ta kultowa w tej chwili marka wyznaczyła nową jakość w prezentacji i przekazie niezależnej muzyki elektronicznej. Do tej pory na ponad 270 imprezach wystąpiło około 400 polskich i kilkudziesięciu zagranicznych artystów prezentujących całą paletę barw niekomercyjnej muzyki klubowej od electroniki, minimalu, techno, elektro, tech-house’u po przez house, progressive, tribal, breakbeat, d’n’b kończąc na tak niszowych obecnie gatunkach jak idm hh, rave, hc, breakcore, new jazz, grime, dub step, chill out, ambient.
Oprócz imprez stricte tanecznych na Bułce Paryss’kiej odbywają się koncerty i występy live oraz wernisaże i wizualia.

3 czerwca w klubie Soho 2.0 Bułka Paryss’ka odkryje przed wami nowe wnętrza starej damy.

Na poziomie -1 zabawi tech house, house, techno w składzie:
SONARSSON
PB SKARPY
ZABIELSKY
SVEN WIT
PARYSS
TWEEN
SOPH
CEGS

Na poziomie +1 bawić się będziecie w rytm deep, trip hop, lounge, electronica w wykonaniu
KLIQ & PWL

Start imprezy – Klub SOHO 2.0, 3 czerwca o godzinie 22:00!
WSTĘP: 10/15 zł

Więcej o wydarzeniu szukajcie na www.facebook.com/events/1797754107219826.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here