Bovska, Iza Lach i Dwa Sławy razem w trasie koncertowej

0

Spragnieni Lata, to nazwa wspólnej trasy koncertowej, w którą Bovska, Iza Lach oraz hiphopowy duet Dwa Sławy wyruszą pod koniec czerwca.

Muzycy wykonają w sumie sześć plenerowych koncertów. Pierwszy z występów odbędzie się 24 czerwca we Wrocławiu. Tournée zamknie impreza w Lublinie, na której pojawi się gość specjalny.

Oto harmonogram:
24 czerwca – Wrocław – Iza Lach, Dwa Sławy + gość specjalny
08 lipca – Łódź – Bovska, Iza Lach + gość specjalny
22 lipca – Kraków – Bovska, Iza Lach, Dwa Sławy
19 sierpnia – Katowice – Bovska, Iza Lach, Dwa Sławy
26 sierpnia – Warszawa – Bovska, Iza Lach, Dwa Sławy
16 września – Lublin – Bovska, Iza Lach, Dwa Sławy + gość specjalny

Debiutancki album Bovskiej, “Kaktus”, miał premierę 11 marca 2016 roku. Pierwszy nakład płyty został wyprzedany w 2 dni. Piosenki artystki znane są widzom serialu “Druga szansa” z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. Wiosną 2017 roku ukazał się jej drugi longplay, “Pysk”.
Więcej info znajdziecie na www.facebook.com/Bovska.

Iza Lach zadebiutowała w 2008 i została wkrótce okrzyknięta “księżniczką polskiego popu” przez krytyków. Cztery lata później została ulubienicą Snoop Dogga. Jej muzyka to żywiołowe połączenie surowych brzmień hiphopowych, szczerości soulu i chwytliwości popu. Specjalnością Izy są wpadające w ucho melodie, oryginalna harmonia i unikatowy głos. Jej ostatni album, “Painkiller”, pochodzi z 2014 roku.
Więcej o Izie przeczytacie na www.facebook.com/IzaLachMusic.

Dwa Sławy to łódzki duet, w skład którego wchodzą Rado Radosny oraz Astek. Związani na co dzień z macierzystymi formacjami – Uśpione Miasto i Ustinstrumentalix – postanowili w 2006 roku oficjalnie połączyć siły, aby tworzyć coś, co choćby w niewielkim stopniu może sprawić, że dzień będzie lepszy. W 2015 roku premierę miał ostatni krążek formacji “Ludzie Sztosy”.
Więcej info szukajcie na www.facebook.com/dwaslawy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here