Booze & Glory, Giuda i The Analogs – 2 koncerty w Polsce

0

Świętując 10 lat działalności, grupa Booze & Glory wyrusza w europejską trasę koncertową, obejmującą m.in. dwa koncerty w Polsce. Na scenie zespołowi towarzyszyć będą  Giuda i The Analogs.

Booze & Glory stale koncertuje, ciężko pracując nad swoją rozpoznawalną marką. W tym roku grupa obchodzi 10-lecie swojej działalności, a we wrześniu wydaje nowy album! Razem z Giuda i The Analogs wyruszają w europejską trasę, która rozpocznie się już w listopadzie! Oczywiście nie mogło zabraknąć dwóch przystanków w Polsce, a będą miały one miejsce 14.12 w Warszawie oraz 15.12 w Poznaniu!

KTO: Booze & Glory + Giuda + The Analogs
KIEDY: 14.12.2019 g. 19:00 // 15.12.2019 g. 19:00
GDZIE: Warszawa, Klub Proxima // Poznań, Klub u Bazyla

Bilety:
55 zł – www.winiarybookings.pl
65 zł –  BiletomatEventimTicketmasterTicketoseBilet, Media Markt, Empik
75 zł – w dniu koncertu

Organizatorem wydarzenia jest agencja Winiary Bookings.


BOOZE & GLORY powstali w 2009 roku w Londynie. Swoją działalność rozpoczęli jako
bezpośredni salut dla hałaśliwego punka i muzyki Oi!, dla zespołów późnej sceny lat 70tych i 80tych. Dzięki wielkiemu poświęceniu na żywo oraz nieustannemu pisaniu nowych numerów grupa zyskała niesamowicie duży wydźwięk nie tylko wśród lokalnej rzeszy fanów, ale także wśród międzynarodowej społeczności. Ich utwór „London Skinhead Crew” zyskał aż ponad 10 milionów wyświetleń w serwisie Youtube. Triumfalne podróże do Azji, Ameryki Południowej, Stanów Zjednoczonych i cztery pełne albumy studyjne stały się niezbędne dla fanów piłki i zasmarkanego rocka”n”rolla.
Chętni do zrzucenia czasami niefortunnych konotacji politycznych związanych z byciem nieziemskim street punkowym zespołem, czteroczęściowy zespół osiągnął pełnoletność na czwartym albumie, odpowiednio zatytułowanym Chapter IV. Booze & Glory to od zawsze
międzynarodowy zespół, z przeszłymi i teraźniejszymi członkami pochodzącymi z Polski, Irlandii, Anglii, Szwecji i Grecji. Ostatnim dużym sukcesem zespołu był kontrakt podpisany z legendarną wytwórnią Burning Heart!
W roku 2017 zagrali 100 koncertów, odwiedzili 16 państw na 4 kontynentach i wystąpili na wspólnej trasie z Dropkick Murphys! Booze & Glory to jedna z najprężniej działających grup street punkowych na scenie! Zespół występował już na wielu festiwalach w tym m.in. na głównej scenie Pol’and’Rock! W październiku 2018 B&G nagrali 4 nowe piosenki z producentem Mathiasem Farmem (Millencolin) w jego studiu SoundLab w Szwecji. W tym roku zespół obchodzi 10-lecie działalności. Na początku stycznia Booze & Glory uczestniczyło w Persistance Tour, a następnie zagrali 4-tygodniową trasę z Dropkick Murphys po Stanach. Nowy album ma się ukazać już we wrześniu tego roku!

Więcej o zespole na www.facebook.com/boozeandgloryofficial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here