“Blask” – premiera płyty Olgi Polikowskiej już w kwietniu

0

Na drugi tydzień kwietnia zapowiedziano premierę debiutanckiego krążka Olgi Polikowskiej. „Blask” to odzwierciedlenie tego jak artystka widzi rzeczy, relacje i to, co dzieje się dookoła.

Debiutancka EP-ka Olgi Polikowskiej stanowi zamknięty w sześciu utworach zbiór intymnych opowieści o emocjach. Z kolei muzyka jest wypadkową synthpopu, downtempo, muzyki dance i elektronicznej. W pracy nad piosenkami towarzyszyli Oldze znakomici producenci sceny elektronicznej: znany ze współpracy z Krokami Szatt, tworzący dla zespołu Rysy oraz Julii Wieniawy Wojtek Urbański, jedyny w swoim rodzaju Wishlake oraz charyzmatyczny duet braci Sarapatów kojarzonych z projektem Salk. Na płycie znalazły się m.in. trzy zaprezentowane wcześniej single: „Musisz”, „Ulatuje” oraz „Od nowa”. Wszystkie doczekały się dwóch wersji, tych oryginalnych oraz zagranych jedynie przy akompaniamencie fortepianu.

Album “Blask” składać się będzie z 9 utworów:
1. Płynie czas
2. Od nowa
3. Musisz
4. Ulatuje
5. Nikt
6. Huśtawki
7. Musisz (piano version)
8. Ulatuje (piano version)
9. Od nowa (piano version)

Całego materiału z EP-ki Olgi Polikowskiej pt. “Blask” będzie można posłuchać już 3 kwietnia w warszawskim klubie BARdzo bardzo o godz. 20:00.
Bilety dostępne za pośrednictwem www.going.pl

Więcej informacji w oficjalnym wydarzeniu na Facebooku oraz w tekście:

Już w kwietniu premierowy koncert Olgi Polikowskiej

Olga Polikowska debiutuje na polskiej scenie electropopu, ale ze światem artystycznym związana jest od najmłodszych lat. Nazwana została przez dziennikarzy i krytyków muzycznych debiutem 2018 roku i największą nadzieją eklektycznego, ambitnego popu w Polsce. Jej pierwszy singiel „Ulatuje”, który został wyprodukowany przez Łukasza Marona (Flemings) oraz Szatta (m.in. zespół „Kroki”), zdążył już sporo namieszać w polskim electropopie. Artystka do współpracy przy kolejnych utworach zaprosiła legendę sceny elektronicznej – Urbańskiego (m.in. Rysy oraz ścieżka dźwiękowa serialu „Ultraviolet”) oraz Michała „Mamuta” Sarapatę (zespół SALK). Jej muzyka to przyjemnie unoszące się bity zestawione z subtelnym i zmysłowym wokalem.

Więcej o artystce na www.facebook.com/polikowskaolga.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here