“Black Bull” – Foals ujawnia datę premiery nowego krążka i zapowiada nowy singiel

0

Już w październiku do fanów trafi najnowszy album zespołu Foals. Krążek “Everything Not Saved Will Be Lost-Part 2” będzie kontynuacją wydanego w marcu albumu o tym samym tytule, choć z “1” na końcu.

Druga część nominowanego do Mercury Prize albumu “Everything Not Saved Will Be Lost-Part 1” z 8 marca 2019 roku ukaże się 18 października.

Choć piosenki na “Everything Not Saved Will Be Lost-Part 2” były nagrywane w tym samym czasie, co na poprzednie wydawnictwo muzycy zapewniają, że jakość nowego albumu będzie co najmniej tak wysoka jak pierwszego.

– Słuchałem tej płyty od początku do końca podczas miksowania. Nie sądzę, że ludzie się tego spodziewają po części drugiej. Jeśli ktoś wydaje album w dwóch częściach, ładuje lepsze rzeczy na pierwszy, a potem te nudne na drugi. Tym razem jest odwrotnie.
– mówi perkusista Jack Bevan.

Grupa zapowiedziała również premierę singla promującego album. Utwór nosi tytuł “Black Bull”.

Foals w swojej muzyce przemycają mathrock, funk, taneczną elektronikę, odrobinę muzyki współczesnej i całą paletę cięższych, gitarowych brzmień. Cztery albumy – “Antidotes”, “Total Life Forever”, “Holy Fire” i wydany w 2015 “What Went Down” przyniosły im szereg nagród i nominacji, zasłużonych wyróżnień i rosnącą sprzedaż.

Więcej o zespole na www.facebook.com/Foals.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj