Bisquit z Nagim Królem w trasie. My zapraszamy do Wrocławia

0

Nie ma nic ważniejszego od poszukiwania prawdy – dojrzałość, której nabywają jest tym, co niezwykle słychać w drodze artystycznej zespołu.

Nie ulegający modom wciąż starają się odnaleźć największe piękno w opowieściach o człowieku- przeżywaniu porażek i sukcesów, tęsknoty czy chwilowego szczęścia – taki właśnie jest Bisquit.

Zespół powstał na początku nowego wieku. W zaciszu domowym powstawały pierwsze piosenki skomponowane przez Tomka “Serka” Krawczyka i Asię Chacińską. Po kilku latach wspólnego grania zadebiutowali płytą “Inny Smak” (nominacja do Fryderyka w kategorii debiut roku).

Niedługo po niej ukazały się “Pytania”. Ostatnia płyta “Lilly” to bardzo emocjonalny krążek – od prostych, akustycznych piosenek, po bardziej rozbudowane formy, które potwierdzają ogromną wrażliwość na dźwięki i słowa.

Koncert Bisquit odbędzie się 28 marca 2017 o godzinie 20:00 w klubie muzycznym Stary Klasztor we Wrocławiu.

Bilety w cenach 30 zł – przedsprzedaż, 35 zł – w dniu koncertu, dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.biletyna.pl. Dostępne również rezerwacje pod adresem [email protected].

Więcej o zespole znajdziecie na www.facebook.com/bisquitband.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here