“Bez Słów” – The Dumplings i Durex w teledysku 18+

0

Gorące lato za pasem, nic więc dziwnego, że The Dumplings oraz Durex postanowili zachęcić ludzi, by w pełni cieszyli się bliskością i atmosferą, którą tworzą gorące letnie noce.

Utwór „Bez słów” to efekt współpracy zespołu The Dumplings z marką Durex, promujący
kampanię marki – Gorące Letnie Noce. Tytuł kampanii to przewrotne nawiązanie do nachodzących, jak co roku upałów, przed którymi nie da się schronić, a które mogą okazać się bardzo przyjemne. Zespół The Dumplings i marka Durex zachęcają do korzystania z lata w pełni, aby nasze noce stały się jeszcze gorętsze. Utworowi towarzyszy wspólnie stworzony teledysk, którego premiera łączy się z oficjalnym startem kampanii Gorące Letnie Noce. Projekt ma zwracać uwagę na naturalną potrzebę bliskości oraz czerpanie z niej radości, w bezpieczny sposób.

„Kawałkiem „Bez słów” chcemy mówić o tym, że dwójka ludzi może i powinna wspólnie cieszyć się seksem. Jest to coś naturalnego i unikalnego jednocześnie. Każda relacja jest inna, bo każdy z nas jest inny, jednak to co je łączy to emocje i bliskość. To piękne, gdy dwoje ludzi się kocha i sprawia sobie wzajemną przyjemność. Korzystajcie z lata, pielęgnujcie swoje relacje lub poznawajcie nowych ludzi, zakochujcie się – zawsze bezpiecznie.” – komentuje Justyna Święs z The Dumplings.

„Bez słów” to nowy singiel The Dumplings, który swoją premierę miał 14 czerwca 2019 roku. Do tekstu autorstwa Justyny Święs muzykę skomponował Kuba Karaś. W rezultacie powstał energetyczny kawałek z gatunku elektropop, utrzymany w stylistyce zespołu. Słowa piosenki opowiadają o bliskości, w liryczny sposób opisując budowane napięcie i przyjemność, którą przynosi jej doświadczanie. Artystka, w subtelnych i bezpretensjonalnych słowach, przekazuje jak istotne jest pielęgnowanie relacji oraz fizycznej bliskości.

„O uczuciach i seksie trzeba rozmawiać, dzielić się zarówno swoimi emocjami, jak i
doświadczeniem. Dzięki temu wzajemnie się uczymy, wspieramy, możemy bardziej o siebie
zadbać. To bardzo ważny krok na drodze do budowania większej świadomości oraz otwartości, które dzięki temu projektowi możemy promować. Ma on dla nas wymiar kampanii społecznej i bardzo cieszy nas fakt, że jesteśmy jego częścią.” – dodaje Kuba Karaś z The Dumplings.

Utworowi towarzyszy klip, wyreżyserowany przez Daniela Jaroszka.  Do realizacji wideo zostały zaangażowane prawdziwe pary, bez doświadczenia aktorskiego. Twórcom zależało na pokazaniu autentycznych relacji oraz emocji pomiędzy partnerami. W klipie występują cztery różne pary, by podkreślić, że temat seksu dotyczy każdego niezależnie od wieku, płci, czy stażu związku. Wszystkie łączy silne uczucie i intymność, której piękno realizatorzy starali się uchwycić.

„Współpracą z The Dumplings, marka Durex sięga po nową jakość, którą chce na stałe wpisać w swoje DNA. Zwracamy się w kierunku edukacji i otwartości wokół seksu. Chcielibyśmy, by ludzie nie wstydzili się o tym rozmawiać, aby seks przestał być tematem tabu. Gorące, letnie noce właśnie nadeszły, a my chcemy zachęcić wszystkich, by cieszyli się sobą, okazywali sobie uczucia i robili piękne rzeczy. Uważamy, że więcej bliskości w codzienności może uczynić świat piękniejszym.” – mówi Justyna Dadał, Senior Brand Manager marki Durex.

The Dumplings to polski duet muzyczny w składzie Justyna Święs i Kuba Karaś, wykonujący muzykę electropop. Na swoim koncie mają już 3 albumy: „No Bad Days” – w 2014 roku nagrodzony Fryderykiem za fonograficzny debiut roku, „Sea You Later” z 2015 oraz „Raj” z 2018 roku. W roku 2016 zespół został odznaczony Nagrodą Artystyczną Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego.

Więcej o zespole na www.facebook.com/TheDumplings.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here