Bedoes, Malik Montana i Diho Raz z premierowymi koncertami: “Aby śmierć miała znaczenie x Naaajak

0

Raperzy, których się kocha lub nienawidzi mają jedną przewagę nad innymi – nie są nikomu obojętni. Mają w sobie pierwiastek, dzięki któremu przyciągają uwagę i chcąc czy nie zapadają w pamięć. Refreny do takich kawałków jak “Naaajak“, czy “Gang, Gang, Gang” zna już każdy, kto regularnie sprawdza polską scenę rapową. Świeże podkłady, sposób nawijania i mocne, chwytliwe kawałki to gwarancja świetnej zabawy na koncertach, a przecież o to właśnie chodzi.

Wszyscy trzej wykonawcy zawitają do Gdańska tuż po wydaniu legalnych debiutów. Bedoesowi towarzyszyć będzie Lanek oraz White z 2115, natomiast u boku Malika i Diha zagra Dj Frodo.

Koncert BEDOES x Lanek x White, MALIK MONTANA x DIHO RAZ x Dj Frodo odbędzie się 24 marca 2017 o godzinie 19:00 w Klubie Protokultura

Bilety w cenach 30/35/40 PLN/VIP 80 PLN*

Możecie je zamówić pod adresem [email protected]com. Jako temat wiadomości wpisujcie “GDAŃSK”, a jako treść swoje imię i nazwisko, ilość biletów oraz imiona i nazwiska osób, dla których zamawiacie bilety.

UWAGA: Po wysłaniu maila dostaniecie wiadomość zwrotną z dalszymi instrukcjami. Bilety będą czekać na Was na bramce w dniu koncertu.

* BILET VIP GWARANTUJE
✔ wejście bez kolejki
✔ meet’n’greet z artystami
✔ możliwość uczestniczenia w próbie przed koncertem
✔ darmowy los na loterię w której do wygrania będą płyty i ciuchy o łącznej wartości 500 zł

Wcześniejsze wejście gwarantuje również zarezerwowanie sobie miejsca pod samą sceną. Osoby z biletami VIP dostaną opaski, dzięki którym bez problemu będzie można wchodzić i wychodzić z klubu po próbie i spotkaniu z artystami.

Więcej informacji o koncercie znajdziecie na stronie www.facebook.com/events/1360242414006991/

Zobacz Bedoes ╳ Malik Montana x Diho Raz / Gdańsk na Facebooku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here