Bass Astral x Igo w jesiennej trasie koncertowej

0

Zapowiadając trzeci album, Bass Astral x Igo planują wyruszyć w jesienną trasę koncertową. Zespół zaplanował 8 koncertów w całej Polsce.

Po wyprzedanej wiosennej serii koncertów przyszedł czas na zdecydowanie mocniejsze wrażenia. Już jesienią usłyszycie nowe piosenki zapowiadające trzecią płytę duetu, doświadczycie kosmicznych wrażeń wizualnych, będziecie częścią niezwykłego wydarzenia pełnego niespodzianek i emocji.

Trasa “It’s Dark” będzie składać się z koncertów w ośmiu polskich miastach: 

  • 08 października Warszawa
  • 25 października Gliwice
  • 31 października Łódź
  • 03 listopada Wrocław 
  • 15 listopada Gdańsk
  • 21 listopada Poznań
  • 23 listopada Szczecin
  • 30 listopada Kraków

Duet Bass Astral x Igo tworzą producent Kuba Tracz i wokalista Igor Walaszek. Obaj swoje pierwsze kroki na muzycznej scenie stawiali w rockowym zespole Clock Machine. Nie mieli wcześniej do czynienia z muzyką elektroniczną, dlatego wnoszą do niej zupełnie nowe rozwiązania, dalekie od mód i trendów panujących w tej stylistyce. Ich koncerty to pełne tańca i improwizacji live acty, które oszałamiają publiczność w Polsce i zagranicą. Duet ma na koncie dwa długogrające albumy. W marcu ubiegłego roku muzycy wyruszyli w trasę, by promować ostatni z nich – “Orell”. Płyta zrobiła sporo zamieszania na rynku muzycznym, co poskutkowało wyprzedaną wiosenną trasą koncertową w 2018 roku. Następnie zespół zagrał kilka koncertów w ramach projektu Bass Astral x Igo Orchestra, w którym duetowi na scenie towarzyszył kwartet smyczkowy, sekcja dęta oraz sekcja rytmiczna. Latem zespół zagrał na największych polskich festiwalach (Open’er, Audioriver, Krakow Live Festival, OFF Festival, Męskie Granie). Wiosną bieżącego roku, po półrocznej przerwie, zespół wyprzedał kolejną trasę w największych polskich miastach, a Igor został (obok Katarzyny Nosowskiej, Krzysztofa Zalewskiego i Tomasza Organka) twarzą Męskiego Grania 2019.

Więcej o duecie na www.facebook.com/BassAstralxIgo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj