Alvaro Soler w Starym Maneżu

0

Kataloński piosenkarz i gitarzysta Alvaro Soler zaplanował w Polsce trzy koncerty. Jeden z nich odbędzie się 15 lutego w Starym Maneżu!

Bilety w cenach 105 zł i 120 zł dostępne na stronach www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn

Alvaro uwielbiany jest w Polsce przede wszystkim za Sofia i El Mismo Sol, choć już teraz przypuszczać można, że równie wielkim sukcesem okaże się najnowszy, nagrany wraz z Moniką Lewczuk przebój Libre. Nie minęło jeszcze 24 godziny od premiery, a teledysk liczy już prawie 34 tysiące wyświetleń.

Solową karierę wokalista rozpoczął w 2014 roku. Zamykając się w swoim berlińskim studio z vintage’owymi instrumentami klawiszowymi, gitarami, ksylofonami i masą perkusjonaliów, wypracował swój unikalny styl, w którym łączy latynoską pasję ze współczesną wielkomiejską produkcją lo-fi. Kawałek po kawałku, album Eterno Agosto powstawał zarówno w Berlinie jak i rodzinnej Barcelonie. Promująca go piosenka El Mismo Sol okazała się hitem letnich list przebojów w całej Europie, a w Polsce trafiła na 1. miejsce utworów najczęściej granych w radiu. Klip szturmem zdobył internet, osiągając blisko 68 milionów wyświetleń z czego 6 milionów tylko w Polsce. Powstała też nowa wersja utworu, którą Alvaro zaśpiewał z Jennifer Lopez. (źródło starymanez.pl)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here