Alicja Sękowska z nowym singlem “Nie śpię do rana”

0

Po dobrze przyjętym singlu “Inni” nadszedł czas na nową odsłonę Alicji Sękowskiej. Tym razem wokalistka proponuje coś w sam raz na lato! Posłuchajcie utworu “Nie śpię do rana”.

“Nie śpię do rana” to lekki, radosny i przyjemny utwór, który mówi o zakochaniu, o tym jakie emocje w początkowej fazie wywołuje w nas to uczucie, o euforii z tym związanej i poczuciu “oderwania się od ziemi.”

mówi Alicja

Muzykę do utworu skomponował Tomasz Lubert – kompozytor, gitarzysta, producent muzyczny, założyciel zespołów Virgin, Video i Volver, wraz z Patrycją Kosiarkiewicz – wokalistką, kompozytorką, autorką wielu znanych hitów, między innymi “Idealnie” Sound ’n’ Grace czy “Pokonaj siebie” Feel i Iwony Węgrowskiej. Patrycja odpowiedzialna jest również za warstwę tekstową singla Alicji.

Producentem utworu jest Chris Aiken, znany ze współpracy z najpopularniejszymi artystami na polskiej scenie muzycznej, między innymi Edytą Górniak, Margaret i Viki Gabor.

Alicja Sękowska – wokalistka, autorka tekstów i melodii. Reporterka i prezenterka telewizyjna, specjalizująca się w muzyce i kulturze, prowadząca autorski program o tematyce lifestyle’owej “Ale się dzieje” na antenie TVP Kobieta. Na swoim koncie ma kilka wydanych utworów. Jej poprzedni singiel, “Inni” wydany w październiku 2020, powstał we współpracy z brytyjskim gitarzystą Jackiem Moore, synem legendarnego Gary’ego Moore.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj