Aga Zaryan w październiku na Białołęckich Wieczorach Jazzowych

0

Jesień za pasem, wieczory coraz ciemniejsze. Nie ma chyba nic przyjemniejszego, niż spędzić taki zimny i ciemny wieczór przy dobrej muzyce i z odrobinką rozgrzewającego napoju w dłoni. Dlatego już dziś zapraszamy Was na wieczór w rytmie jazz w wykonaniu Agi Zaryan.

Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, a zarazem kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. Światowe uznanie Artystka zawdzięcza wyjątkowemu stylowi z charakterystyczną lekkością frazowania i ciepłym matowym tonem głosu, ale o tym przekonacie się sami, jeśli tylko wybierzecie się na koncert, na który serdecznie Was zapraszamy.


Aga Zaryan wystąpi w Białołęckim Ośrodku Kultury w ramach Białołęckich Wieczorów Jazzowych.

Kiedy: Sobota, 12.10.2019, godz. 19:00, van Gogha 1
Bilety: 80 zł/N, 60 zł/U do kupienia na https://biletyna.pl

Więcej o wydarzeniu na https://www.facebook.com/events/414626326076477
Patronem medialnym wydarzenia, jak i całego cyklu Białołęckie Wieczory Jazzowe, jest JazzPress.


Aga Zaryan jest laureatką najważniejszych nagród w świecie muzycznym, od lat uznawaną za najlepszą wokalistkę jazzową w Polsce (ankieta Jazz Top – magazynu Jazz Forum). Jej płyty sprzedają się w rekordowych nakładach, udowadniając, że ambicja i wysublimowany styl pozwalają dotrzeć do szerokiego grona publiczności. Artystka podbija serca publiczności koncertując na całym świecie.
Aga Zaryan jest również aktywną działaczką społeczną, m.in: Ambasadorką PAH, sojuszniczką KPH. Za swoją działalność została wyróżniona nagrodą Gwiazda Dobroczynności 2017.

Więcej o artystce na https://www.facebook.com/pg/AgaZaryanOfficial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here