Aerosmith 2 czerwca w Krakowie

0
Music From Another Dimension!, Aerosmith's first studio album in over a decade, is out Nov. 6. Left to right: Joey Kramer, Brad Whitford, Joe Perry, Steven Tyler and Tom Hamilton.

Taką informacją aż wstyd się nie podzielić! Jedna z najjaśniejszych gwiazd rock’n’rolla, grupa Aerosmith, wyrusza w trasę o nazwie Aero-Vederci i 2 czerwca porwie tłumy na Tauron Arenie w Krakowie.

Bilety pojawią się w sprzedaży o godzinie 10:00 rano 18 listopada. Adresy stron oferujących sprzedaż znajdziecie poniżej.

Grupa przygotowała również specjalną ofertę dla swoich najwierniejszych fanów – członkowie oficjalnego FanClubu Aerosmith bilety na niektóre koncerty zakupić będą mogli w specjalnej przedsprzedaży, rozpoczynającej  się 15 listopada o 10:00 i trwającej do 20:00. Dodatkowo zarejestrowani użytkownicy strony LiveNation.pl dostaną dostęp do drugiej wersji przedsprzedaży, która zacznie się 16 listopada o godzinie 10:00 i potrwa do godziny 16:00 dnia następnego.

Bilety dostępne na oficjalnej stronie Aerosmith oraz LiveNation w cenach 249 – 499 złotych.

O grupie Aerosmith słyszeli chyba wszyscy. Zespół gra nieustannie od 45 lat wychowując kolejne pokolenia fanów muzyki rockandrollowej. Dotychczas wyróżnieni zostali przez Rock & Roll Hall of Fame, zdobyli cztery nagrody Grammy i mnóstwo innych, nie mniej prestiżowych nagród. Grupa wylansowała wiele przebojów, najbardziej znane z nich to Janie’s Got A Gun, Cryin’, Dude Looks Like A Lady, Love Is An Elevator czy I Don’t Want To Miss A Thing.
Grupa ostatni koncert w Polsce zagrała w 2014 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here