“Actions” – John Legend zapowiada nowy album

0

John Legend opublikował tekstówkę do singla “Actions”. Singel “Actions” razem ze świetnie przyjętym kawałkiem “Conversations In The Dark” zwiastuje nadchodzącą płytę artysty.

Nowy album ma pojawić się już w tym roku. W piosence “Actions” został wykorzystany sampel z utworu Davida McCallumsa “The Edge”, którego użył również Dr. Dre w kawałku “The Next Episode”. Przy pracy nad najnowszym singlem z Legendem współpracowali Warren Felder, Alexa Niceforo oraz Keith Sorrells, a produkcją zajął się Oak.

Zdobywca nagrody EGOT (Emmy, Grammy, Oscar, Tony) zaprezentował fragment utworu “Actions” w tym tygodniu podczas transmisji koncertu z serii “Together At Home” – akcji, która ma na celu walkę z COVID-19 i jest realizowana we współpracy z World Health Organization oraz Global Citizen. John Legend to zdobywca wielu platynowych płyt oraz nagród Grammy i Złotych Globów. Podczas swojej kariery artysta wypuścił sześć studyjnych albumów w tym “Get Lifted” (2004) i “Love in the Future” (2013). Jako społeczny aktywista John Legend stworzył ruch #FREEAMERICA, który ma za zadanie rozpoczęcie debaty na temat systemu więziennictwa w Stanach Zjednoczonych i pomocy niesłusznie oskarżonym.

John Legend wyprodukował ostatnio film “Jingle Jangle” z udziałem Foresta Whitakera i Hugh Bonneville’a.

Więcej o artyście na https://www.facebook.com/johnlegend/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here