“90 Days” – posłuchajcie kolejnego singla P!nk

0

Na miesiąc przed występem na Stadionie Narodowym w Warszawie P!nk zaprezentowała teledysk do nowego singla. Reżyserem klipu jest współpracownik P!nk, tancerz Remi Bakkar.

Teledysk do singla “90 Days” nagrano podczas amerykańskiej części trasy koncertowej, Beautiful Trauma World Tour w miastach Portland i Detroit. W klipie oprócz P!nk występuje jej mąż, Carey Hart, a scenariusz to opowieść o tym, jak wygląda życie rodzinne w trasie. Wspólnie z P!nk na koncerty podróżuje nie tylko jej mąż, ale także córka Willow i syn Jameson. Do niedawna artystka chętnie chwaliła się blaskami i cieniami wspólnego, koncertowego życia w mediach społecznościowych, jednak ze względu na krytyczne komentarze, postanowiła nie pokazywać dzieci.


Już 20 lipca P!nk wystąpi na na Stadionie Narodowym w Warszawie. 

Bilety w cenie od 220 zł dostępne na www.ticketmaster.pl iwww.livenation.pl.


Dyskografię piosenkarki zamyka album “Hurts 2B Human” wydany w 2019 roku. Wcześniej, w 2017 roku, P!nk wydała album “Beautiful Trauma”, na którym znalazł się m.in. przebój “What About Us”, piosenka bardzo dobrze przyjęta przez polskie rozgłośnie radiowe, nominowana do nagrody Grammy.

Więcej o Pink na www.facebook.com/pink.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here