10 urodziny Bethel w Starym Klasztorze

0

Jeśli jesteś fanem muzyki reggae, to ten post kierujemy specjalnie do ciebie. Nie ma co się zastanawiać, wpadaj do Wrocławia na okrągły jubileusz zespołu BETHEL! Ten jeden z najpopularniejszych bandów na polskiej scenie reggae będzie świętował swoje 10 urodziny 21 stycznia w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze.

Niecałe 10 lat temu swoje pierwsze kroki na polskiej scenie muzycznej zaczął stawiać młody, grający muzykę reggae zespół Bethel. Przez cały ten czas wesoła załoga robiła ogromne postępy i wciąż wprawiała się w swoim fachu. Dwa albumy studyjne, ponad 500 zagranych koncertów w kraju i za granicą oraz występy na największych polskich festiwalach to tylko niektóre z licznych osiągnięć tej kapeli.

Na początku roku 2017 będzie miała miejsce niezwykła uroczystość z okazji 10. Urodzin Bethel. Koncert odbędzie się 21.01.2017 roku w Sali Gotyckiej klubu Stary Klasztor przy ul. Purkyniego 1 we Wrocławiu. Start imprezy przewidziany jest na godzinę 19.00. Spodziewajcie się muzycznych gości i niespodzianek…

Tej nocy, czyli 21 stycznia 2017 roku serce Wrocławia zabije w rytmie reggae!

Bilety kupicie niedrogo, bo tylko po 20 zł w przedsprzedaży w klubie i na rezerwację wysłaną na adres [email protected]. Jeśli jednak nie macie czasu na maile lub wizyty w klubie, za 25 zł bilety kupicie w dniu koncertu lub w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.biletyna.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj