05-06/11/2018: THE UNDERGROUND YOUTH na dwóch koncertach w Polsce!

0

Agencja Winiary Bookings z przyjemnością zaprasza na dwa koncerty angielskiej formacji mieszkającej w Berlinie – THE UNDERGROUND YOUTH. Zespół przyjedzie do Polski na dwa koncerty, które zagra 5 listopada w warszawskim klubie Hydrozagadka oraz 6 listopada w
poznańskim klubie Pod Minogą.

Wkrótce ogłosimy także konkurs z biletami na te koncerty, więc bądźcie czujni… 😉

Gdzie i kiedy?

THE UNDERGROUND YOUTH
5.11.2018
Warszawa / Hydrozagadka
g. 19:00
THE UNDERGROUND YOUTH
6.11.2018
Poznań / Klub Pod Minogą
g. 19:00

Bilety:

39 – www.winiarybookings.pl
45 – biletomat.pl, eventim.pl, ticketmaster.pl (Media Markt, Empik, Saturn)
50 – w dniu koncertu

THE UNDERGROUND YOUTH (UK) – post punk, psychedelic

The Underground Youth powstało w 2008 roku jako jako twórczy projekt Craiga Dyera. Ten projekt to mieszanka ciemnych, kinowych pejzaży dźwiękowych i surowej muzyki post-punk. Grupa rozwinęła lojalną grupę fanów, która wciąż rośnie na całym świecie.
Od 2012 roku zespół stale podróżuje po całej Europie oraz reszcie świata, regularnie wyprzedając koncerty i ciesząc się powszechnym uznaniem za występy festiwalowe.
Poprzez niezależną wytwórnię płytową Fuzz Club Records, TUY wydało 8 płyt, 3 EP-ki, Live
Session i 7-calowy singiel. Zespół otrzymał zarówno kultowe jak i krytyczne uznanie za wszystkie wydania. Do tego czasu wszystkie ich albumy zostały wyprzedane, a tytuły zostały wznawiane. Grupa przeniosła się z Manchesteru do Berlina przed wydaniem ósmego albumu “What Kind Of Dystopian Hellhole Is This?”. Obecnie pracują nad swoim dziewiątym albumem.

W skład zespołu na żywo wchodzą obecnie Craig Dyer (wokal, gitara) Olya Dyer (perkusja) Max James (gitara basowa) i Leonard Kaage (gitara).

“Łącząc ściany dźwięku, surowej energii i chwytliwych melodii, TUY tworzy urzekające wrażenia na żywo, które nie przypominają żadnego innego.”

Więcej szczegółów:
www.facebook.com/pg/WiniaryBookings/events

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here