SENNHEISER TV Clear Set – nowe bezprzewodowe słuchawki do telewizora

223
Słuchawki do telewizora Sennheiser TV_Clear_Set

Firma Sennheiser zaprezentowała nowe bezprzewodowe słuchawki do odbioru dźwięku telewizora. Dzięki nowym Sennheiser TV Clear możesz cieszyć się doskonałą wyrazistością głosu dobiegającego z telewizora z całą wygodą, komfortem i dyskretnym stylem słuchawek typu True Wireless.

Zestaw słuchawkowy Sennheiser TV Clear zapewnia niską latencję dla każdego telewizora z wyjściem optycznym lub analogowym. W przeciwieństwie do konwencjonalnych rozwiązań telewizyjnych, TV Clear może łączyć się przez Bluetooth, dzięki czemu można oglądać ulubione seriale na telewizorze lub w podróży na laptopie, tablecie lub smartfonie. Zestaw słuchawkowy TV Clear może być również używany do wykonywania i odbierania połączeń telefonicznych.

TV Clear pozwala jeszcze bardziej cieszyć się telewizją. Aby uzyskać spersonalizowane wrażenia dźwiękowe, można wybrać jeden z pięciu poziomów wyrazistości głosu – zapewniających wzmocnienie wysokich częstotliwości do 20 dB – i doświadczyć krystalicznie czystych dialogów. Można także ustawić własny preferowany poziom głośności w słuchawkach, niezależnie od poziomu głośności telewizora lub innego źródła dźwięku.

SENNHEISER TV Clear Set

Słuchaj w pojedynkę lub z preferowaną głośnością ze znajomymi

Oprócz możliwości oglądania telewizji bez przeszkadzania osobom w pobliżu lub rozpraszania się hałasami z zewnątrz, TV Clear umożliwia pozostawanie w kontakcie z innymi. Tryb Ambient Awareness pozwala słyszeć dźwięki otoczenia, zapewniając swobodne oglądanie telewizji z rodziną lub przyjaciółmi.

TV Clear to uniwersalne rozwiązanie, które oferuje łączność z wieloma urządzeniami: z telewizorami za pomocą nadajnika lub z wieloma innymi sprzętami, w tym telewizorami, tabletami i smartfonami, przez Bluetooth. W przypadku oglądania telewizji technologia przesyłania strumieniowego o niskim opóźnieniu zapewnia synchronizację dźwięku i obrazu, co jeszcze bardziej potęguje wrażenia podczas oglądania.

Dzięki lekkiej konstrukcji dousznej słuchawki True Wireless o wadze 6,9 g, TV Clear są wyjątkowo wygodne w użytkowaniu – można je nosić podczas długich sesji oglądania bez uczucia dyskomfortu. Mobilność i doskonałe dopasowanie, zapewniane przez wybór odpowiedniego rozmiaru wkładki, pozwalają na swobodne poruszanie się. Niezależnie od tego, czy chcesz usiąść, położyć się czy spacerować, słuchawki TV Clear pozostaną wygodnie na swoim miejscu i nie zakłócą przyjemności oglądania.

TV_Clear_AppSpersonalizuj swoje wrażenia dzięki aplikacji TV Clear

Dopasowanie ustawień i wrażeń słuchowych TV Clear jest proste dzięki aplikacji TV Clear App, która prowadzi użytkownika krok po kroku. Intuicyjne sterowanie dotykowe w łatwy sposób może być dostosowane do indywidualnych preferencji. Dostępna jest również funkcja Znajdź moje słuchawki, która ułatwia ich zlokalizowanie.

TV Clear posiadają wytrzymałą baterię, która zapewnia do 15 godzin słuchania na jednym ładowaniu. Słuchawki można łatwo przechowywać i ładować dzięki kompaktowemu i stylowemu etui ładującemu, które zapewnia dodatkowe 22 godziny oglądania.

Ceny i dostępność

Sennheiser TV Clear Set będzie dostępny na polskim rynku w trzecim kwartale 2022 w katalogowej cenie detalicznej 1849 PLN.

Więcej szczegółów
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

SENNHEISER TV Clear Set