Sennheiser NoiseGard, czyli lotnicza technologia w twoich słuchawkach!

0

Sennheiser, jako jeden z pionierów w tworzeniu słuchawek stale wdraża nowe technologie do swoich produktów aby spełniać, a nawet wyprzedzać oczekiwania użytkowników i zapewnić im najlepszy komfort słuchania. Czy jest zatem NoiseGard?

NoiseGard™ to system aktywnego tłumienia hałasu, którą początkowo Sennheiser opracował na potrzeby przemysłu lotniczego, z myślą o pilotach wymagających dobrej jakości dźwięku oraz skutecznej ochrony przed silnym hałasem otoczenia. NoiseGard™ tłumi zewnętrzny hałas w oparciu o fizyczną zasadę fali dźwiękowej i fali do niej przeciwnej. System zbudowany jest z układu mikrofonów odpowiedzialnych za “zbieranie” dźwięku z otoczenia, umieszczonych najczęściej w zewnętrznej części kopułki przetwornika oraz układu elektronicznego, sprzężonego z generatorem fali akustycznej.

Dzięki zastosowaniu aktywnego tłumienie możliwe jest niezakłócone słuchanie muzyki w każdych warunkach. W komunikacji miejskiej, w głośnych centrach miast, w samolotach itp. Warto dodać, że technologia ta jest stale rozwijana i w zależności od modelu słuchawek może być mniej lub bardziej zaawansowana.

Przykładem słuchawek z technologią NoiseGard może być np. bezprzewodowy model Senheiser PXC 550 Wireless. Zostały one skonstruowane do zaspokojenia potrzeb osób często podróżujących.Zastosowano w nich układ zasilający z wydajnym akumulatorem zapewniającym do 30 godzin pracy. Nawet z włączoną funkcją eliminowania zakłóceń zewnętrznych NoiseGard™możesz przemierzyć cały świat na jednym ładowaniu.

Więcej o tym modelu znajdziecie na stronie http://sennheiser.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here