Sennheiser IE 200 – audiofilska jakość dla wszystkich!

0

Firma Sennheiser rozszerza kultową serię słuchawek IE i wprowadza całkowicie nowy, douszny model IE 200. Dzięki szczegółowości i przejrzystości dźwięku, użytkownicy mogą oczekiwać od nowych słuchawek jakości i funkcji, które są zwykle zarezerwowane dla urządzeń z najwyższej półki!

Sennheiser IE 200 to zaproszenie dla każdego, kto pragnie cieszyć się dźwiękiem high-end. Dzięki zrównoważonej, realistycznej reprodukcji dźwięku, użytkownicy będą mogli usłyszeć szczegóły, których brakowało w zwykłych słuchawkach.”

– komentuje Jermo Koehnke, menedżer produktu Sennheiser Audiophile

Co równie ważne, Sennheiser IE 200 będą dostępne w Polsce już w drugiej połowie lutego 2023 w sugerowanej cenie 699 zł.

Sennheiser-IE-200

Audiofilska jakość

IE 200 umożliwiają — zarówno wieloletnim entuzjastom hi-fi, jak i nowicjuszom — doświadczanie nowego wymiaru jakości dźwięku. Oparte na rozwijanej od 15 lat technologii Sennheiser TrueResponse, IE 200 są wyposażone w 7-milimetrowe przetworniki szerokopasmowe zapewniające wyjątkową jakość. Najnowszy model zachowuje cechy rozpoznawcze linii dousznych słuchawek IE: doskonale zrównoważony i realistyczny dźwięk w ultrakompaktowej obudowie.

Sennheiser-IE-200-TrueResponse

Dzięki IE 200 nic nie stoi na przeszkodzie użytkownikowi, aby odkrywać nowe krajobrazy dźwięku. Zniekształcenia harmoniczne niemal nie istnieją, a naturalna krzywa odpowiedzi częstotliwościowej jest zwykle spotykana w słuchawkach kosztujących znacznie więcej. Ponadto IE 200 mogą odpowiadać różnym preferencjom odsłuchowym dzięki unikalnej funkcji podwójnego strojenia. Audiofile mogą zamontować dołączone końcówki douszne w jednej z dwóch pozycji, co daje im kontrolę nad równowagą doznań dźwiękowych — od głębokiego i emocjonującego basu po bogatą w teksturę obecność wysokich tonów.

Sennheiser-IE-200

Wygodne połączenie

Dzięki wyjątkowo wygodnemu dopasowaniu IE 200 są stworzone do nieprzerwanych sesji odsłuchowych. Ich niepozorna budowa oferuje sprawdzoną ergonomiczną konstrukcję, która zapewnia szczelność dźwięku i trwały komfort. Wkładki douszne z pianki wiskoelastycznej i silikonu w wielu rozmiarach blokują dźwięki z otoczenia, jednocześnie maksymalizują reakcję na niskie tony. Zmieniony, pleciony kabel ze złączami MMCX zmniejsza hałas podczas obsługi i jest zakończony szeroką wtyczką stereo 3,5 mm do podłączenia niezliczonych urządzeń audiofilskich.

Sennheiser-IE-200

Więcej szczegółów:
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj